Angle down Atgal

Raudona, mėlyna, žalia? Ką mėgstamiausia spalva pasako apie jus?

Raudona, mėlyna, o gal žalia? Mėgstamiausią spalvą ko gero turime kiekvienas. Pažvelkite į savo interjerą, arba tiesiog atidarykite spintą, kokia spalva vyrauja? Astrologai sako, kad spalvos pasirinkimas atskleidžia ir tam tikrus asmenybės bruožus. Tad ką apie jus pasako mėgstamiausios spalvos pasirinkimas? 

 

Pasak astrologų,  spalvos turi daug galių. Jos gali padėti tinkamai nusiteikti. Tarkim, jeigu norite jaustis pasitikintis savimi ir motyvuotas, rinkitės raudoną spalvą, o jeigu norite nusiraminti, žalia bus tobulas pasirinkimas. Tad pirmiausia pagalvokite, kuri spalva jums patinka labiausiai, o tada sužinokite, ką ji pasako apie jūsų asmenybę.

Balta: nuoširdumas

Balta spalva – švaros simbolis. Balta yra veidrodis, kuriame atsispindi jūsų asmenybė. Kitiems atrodote ir pažįstamas, ir nepasiekiamas. Jums labai, kartais net per daug, rūpi jūsų reputacija ir įvaizdis. Esate dosnus tiems, kurie pasirodo verti jūsų pagarbos. Visgi pripažinkite, prisidengdami nekaltumu, jūs slepiate dalelę pasididžiavimo tuo, kuo esate. 

Juoda: nepasitikėjimas

Juoda atsiranda tada, kai nusileidžia saulė ir ateina naktis. Šis laikas jus įkvepia, arba bent jau esate tuo įsitikinę. Nuolat siekiate pakeisti save, o drauge ir paslėpti šią nuolatinę metamorfozę, nes visų pirma nenorite kitiems atskleisti savo jautrumo. Juoda spalva galinga: ji gali pakelti nuotaiką arba, priešingai, sukelti depresiją. Dėvėkite ją atsargiai.

Mėlyna: harmonija

Tai šalta spalva, kuri būdinga šiaurei. Esate griežtas, bet kartu ir tolerantiškas, tad niekada nepuolate kažko pernelyg skubotai teisti. Gamta jus apdovanojo subalansuota energija ir nuoširdžiais jausmais, tad esate linkęs gilintis į save ir nuolat ieškote teisingo kelio.  Reguliariai jaučiate poreikį pabūti vienas, kad galėtumėte įsikrauti baterijas.

Geltona: vaizduotė

Natūraliai šilta geltona yra pietų spalva. Tai taip pat yra intuicijos simbolis: jos dėka jūs matote, spėjate, stebite geriau nei bet kas kitas. Gebate nuolat atsinaujinti, jums patinka keisti kryptį, o jūsų linksma prigimtis lemia tai, kad kiti mėgsta su jumis bendrauti. Bėgančio laiko baimė skatina jus nuolat būti jaunu ir energingu. Neleiskite, kad ši baimė jus užvaldytų.

Raudona: aistra

Rytų spalva raudona yra šilta ir linksma. Jūs į viską žvelgiate entuziastingai, bet dažnai už to entuziazmo slepiate savo drovumą. Esate aistringas meilėje, jūsų jausmai yra kilnūs, gerbiate savo partnerį. Bet drauge esate ir greitai užsideganti, audringai reaguojanti asmenybė. 

Žalia: ramybė

Jeigu jaučiate stresą, esate įsitempęs žalia spalva padės jums atsipalaiduoti! Gera knyga, šiek tiek muzikos ir malonus kraštovaizdis – tai vieta, kurioje jaučiatės geriausiai. Esate nesavanaudiškas, jums patinka ilgos, gyvos diskusijos draugiškoje kompanijoje. Santykiuose esate nekonfliktiškas, linkęs išlaikyti pusiausvyrą.

Oranžinė: tonas

Šilta oranžinė spalva suteikia daug energijos. Jūs norite imti iš gyvenimo viską, ką jis duoda. Nesvarbu, ar tai jausmų, ar darbo sritis, jūs norite pasiimti absoliučiai viską, ką likimas jums pateikia. Pusiausvyra gali būti labai trapi, rizikuojate perdegti. 

Violetinė: netikrumas

Violetinė spalva atrodo kaip tiltas tarp instinkto ir dvasinio gyvenimo. Prieš pasirinkdami, esate linkę pasverti privalumus ir trūkumus. Bet iš esmės visi jūsų santykiai yra persmelkti stiprios emocinės nuojautos. Esate linkęs į melancholiją, bet tai neturėtų tapti priežastimi gyventi atsiskyrėlio gyvenimą. 

Pilka: neryžtingumas

Pilkos spalvos mėgėjai nuolat apsupti neaiškumo, neatsakytų klausimų. Jūs nuolat galvojate, šturmuojate daugybę idėjų ir tobulinate savo žinias. Dėl to kartais jaučiate, kad jums trūksta energijos. Jūsų galvoje krebžda daugybė minčių, bet ar nepagalvojate, kad apkraudami save mintimis, patys išsenkate?

Parengta pagal užsienio spaudą

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite