Angle down Atgal

Radži globėja švenčia jubiliejų: staigmena, dovanos ir jautrūs atlikėjo žodžiai

Liepos 18-oji – itin svarbi diena dainininko Radži Aleksandrovičiaus gyvenime. Būtent šią dieną gimtadienį švenčia jo globėja Vida Minevičienė, kurią jis meiliai vadina Mama.

„Tai ypatingas žmogus, todėl ir šventė man ypatinga. Esame pas Vidos šeimą Vokietijoje ir visi negalime atsidžiaugti, kad esame drauge – sveiki ir gyvi“, – kalbėjo atlikėjas.

Pasak Radži, šiandien jo globėja švenčia apvalią sukaktį, tačiau motyvuodamas, jog nemandagu atskleisti moters amžiaus, R. Aleksandrovičius tikslaus skaičiaus neatskleidė. „Kitaip dar įsižeis. O aš nieko nenorėčiau daryti gyvenime, kad įžeisčiau mamą“, – diplomatiškai šyptelėjo pašnekovas.

Kartu su visa Vidos šeima Radžis leidžia laiką Furstenfeldbruko miestelyje, kuris yra netoli Miuncheno. Čia atlikėjas praleis 2,5 savaitės. Šįvakar visi jubiliejaus proga lankysis restorane, kur užsakyta šventinė vakarienė.

Radžis pasakojo, kad kartu su Vidos artimaisiais paruošė ir sveikinimo žodį. Panašų, kokie dažnai skelbiami „Sveikinimų koncerte“.

„Miela mama, Tu neliūdėk, kad metai bėga. Žinok, kad nieko amžino nėra. Todėl gyvenk, mylėk ir neliūdėk dėl nieko. Juk šiandien Tavo šventė, Tavo ši diena. Su gražiu jubiliejumi. Linkime daug sveikatos, geros nuotaikos, ilgų gyvenimo metų ir visada išlikti tokiai jaunai ir gražiai. Mylime Tave, Mama“

. Šį sveikinimą pasirašo vaikai Jorinta, Saulius ir Radžis bei Vidos anūkai Lėja, Aurelijus ir Nedas.

R. Aleksandrovičius atskleidė, kad globėjai padovanojo piniginę dovaną. „Manau, tai geriausia išeitis. Kai nesugalvoji, ką tinkamo dovanoti, geriausia įteikti pinigų. Bet jokiais pinigais aš negalėčiau įvertinti Vidos gerumo, kurį ji man dovanoja. Esu dėkingas už visą gyvenimą, likimą, kuris taip pasisuko globėjos šeimos dėka. Aš labai laimingas, kad Vida su mumis sveika, gyva ir laiminga“, – jautrius žodžius V.Minevičienei perdavė atlikėjas.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite