Angle down Atgal

Radviliškyje su ligonine siejamų COVID-19 atvejų beveik 70, pradeda dirbti mobilus punktas, kuriame galės tirtis visi

Radviliškyje sekmadienio vakaro duomenimis nustatyti 69 COVID-19 atvejai, kurie yra susiję su ligonine, LRT RADIJUI sako Radviliškio rajono administracijos direktoriaus pavaduotojas, savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų valdymo centro koordinatorius Justinas Pranys.

„Vakar vakaro duomenimis, 69 patvirtinti atvejai, su ligonine susiję dauguma. Ligoninės darbuotojų (sergančių ­– LRT.lt) iš jų yra 27“, – sako savivaldybės atstovas.

Jis tikina, kad vyksta paruošiamieji darbai, kurie leis sustabdyti ligonės, kurioje įsiplieskė COVID-19 židinys, darbą. Kol kas neaišku, ar COVID-19 užsikrėtę žmonės bus gydomi Radviliškyje, ar bus perkelti į Šiaulius.

„Kadangi tiriami šimtai žmonių iš ligoninės, tai su (naujais – LRT.lt) rezultatais sergančiųjų daugėja. Mes bendradarbiaujam kartu su Šiaulių ligonine, su jos vadovu, mūsų pirminės sveikatos centrai irgi teikia pagalbą ligoninei savo gydytojais, personalu. Situaciją bandome suvaldyti“, – LRT RADIJUI teigia J. Pranys.

Sekmadienį savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų valdymo centras nusprendė įkurti mobilųjį punktą, kuriame galėtų išsitirti kiekvienas norintis Radviliškio savivaldybės gyventojas. Jis turėtų pradėti veikti pirmadienį.

„Visos aplinkybės, visos sąlygos aptartos, vieta parinkta, personalas pasiruošęs, tik keletas techninių niuansų yra, kuriuos reikia išspręsti, ir šiandien punktas pradės veikti“, – tikina J. Pranys.

Norintieji išsitirti turės registruotis karštojoje koronaviruso linijoje 1808. Savivaldybės atstovo teigimu, rajone saviizoliacijoje yra iki 100 žmonių.

LRT.lt primena, kad sekmadienio ryto duomenimis, iš viso su šiuo židiniu buvo siejami 57 koronaviruso atvejai, iš kurių 29 yra pacientai ir 26 darbuotojai, taip pat nustatyti du antriniai atvejai. . Nacionalinio visuomenės sveikatos centro atstovė Justina Petravičienė BNS patvirtino, kad du asmenys buvo protrūkio židiniu tapusios Radviliškio ligoninės pacientai, vienas mirė Kėdainių rajone.

https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1236214/radviliskyje-su-ligonine-siejamu-covid-19-atveju-beveik-70-pradeda-dirbti-mobilus-punktas-kuriame-gales-tirtis-visi

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite