Angle down Atgal

Radviliškyje lankosi švietimo įstaigų projektų partneriai

Pavasaris – metas, kai vykdomos įvairių tarptautinių projektų veiklos, projektų partneriai pristato įvairias veiklas kitose šalyse. Praėjusią savaitę Lizdeikos gimnazijoje  viešėjo mokinių ir mokytojų delegacijos iš Švedijos ir Estijos, kurie drauge su Lizdeikos gimnazijos mokiniais ir mokytojais vykdo projektą „Kalbos mokymasis pažįstant tautų papročius“ pagal „Nordplus Junior“ programą. Baisogalos gimnazijos mokiniai ir mokytojai kartu su mokiniais ir mokytojais iš Italijos, Portugalijos, Turkijos, Didžiosios Britanijos, Prancūzijos šią savaitę susitinka Baisogaloje ir drauge įgyvendina tarptautinio Erasmus+ projekto „Make every step count“ veiklas.

Šių projektų tikslas –  ne tik įvykdyti visas numatytas veiklas (mokytis kalbų, pasidalyti patirtimi, kaip į ugdymo procesą integruoti specialiųjų poreikių turinčius vaikus ir pan.), bet ir supažindinti svečius su gimtuoju kraštu, papročiais, tradicijomis. Kiekviena delegacija, atvykusi į Radviliškio rajoną, yra priimama Radviliškio rajono savivaldybėje.

 Balandžio pabaigoje Savivaldybėje lankėsi Lizdeikos gimnazijos mokiniai ir jų svečiai iš Estijos ir Švedijos, gegužės pradžioje Savivaldybėje apsilankė baisogališkiai su svečiais iš Italijos, Portugalijos, Turkijos, Didžiosios Britanijos, Prancūzijos. Delegacijas sutiko Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis ir Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto  skyriaus vedėja Genovaitė Juodeikienė.

Mero pavaduotojas K. Augulis svečiams iš užsienio pristatė Radviliškio rajono savivaldybę,  papasakojo apie savivaldybės veiklą, rajono ypatumus. Svečiams pademonstruotas  filmas apie Radviliškio rajoną. Susitikimuose delegacijų vadovams įteiktos atminimo dovanos – knygos apie gražiausias rajono sodybas, lankytinas vietas. Svečiams papasakota apie Radviliškio rajono savivaldybės švietimo  sistemą, apie švietimo įstaigas, apie galimybes investuoti ir vystyti verslą Radviliškio rajone, apie jubiliejiniams Radviliškio  miesto metams skirtus renginius, apie Europos žmonių festivalį.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite