Radviliškio šachmatininkai iš Gniezno, Lenkijos, grįžo su medaliais

Radviliškis

Radviliškio šachmatų klubo nariai gegužės 5–8 dienomis viešėjo Gniezno mieste ir dalyvavo draugiškose šachmatininkų žaibo ir greitųjų šachmatų varžybose.

Sužaista komandinėse varžybose, pabendrauta su Gniezno miesto savivaldybės ir Gniezno miesto kultūros centro atstovais, pasidalyta bendradarbiavimo planais, aplankytos gražiausios ir įžymiausios pirmosios Lenkijos sostinės vietos: Gniezno katedra, bažnyčios, muziejai, parkai.

Žaibo varžybose geriausias buvo moksleivis Lukas Bagvilas, laimėjęs žaibo turnyro taurę. Komandinėse varžybose radviliškiečių komandomssekėsi neblogai: Kęstutis Mikalauskis ir Albertas Vitartas iškovojo 2 vietą, o Lukas Bagvilas su Dangiu Bagdanskiu – 3 vietą (dalyvavo 14 komandų).

XLVII tarptautiniame Gniezno miesto prezidento taurės turnyre dalyvavo 113 dalyvių. Jame pasižymėjo ir geriausias radviliškiečių ir savo reitingo grupėse (Tarptautinio FIDE reitingo iki 2000) buvo Radviliškio šachmatų klubo prezidentas Kęstutis Mikalauskis (bendroje įskaitoje jis užėmė 15 vietą). Lukas Bagvilas moksleivių iki 14 metų grupėje iškovojo 2 vietą, o Dangis Bagdanskis toje pačioje grupėje – 3 vietą.