Angle down Atgal

Radviliškio rajono savivaldybė turi naują merą

Gegužės 6 dieną 13 val. įvyko nuotolinis Radviliškio rajono savivaldybės tarybos neeilinis posėdis, kurio metu priesaiką priėmė ir oficialiu Radviliškio rajono savivaldybės meru tapo Vytautas Simelis. Naujajam merui priėmus priesaiką, Radviliškio rajono rinkimų apygardos komisijos pirmininkė Sonata Dekker Vytautui Simeliui įteikė savivaldybės tarybos nario – mero pažymėjimą ir uždėjo Mero regalijas.

Naująjį merą Vytautą Simelį Tarybos vardu pasveikino ir sėkmės einant atsakingas pareigas palinkėjo Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Mindaugas Pauliukas, Administracijos vardu  sėkmingų darbų linkėjo Investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėjas, pavaduojantis Administracijos direktorių Gintaras Pilypas.

Naujasis meras Vytautas Simelis padėkojo krašto gyventojams už palaikymą ir išreikštą pasitikėjimą per rinkimus ir sakė: „Šiandien verčiu naują gyvenimo puslapį savo biografijoje, o kartu ir rajono istorijoje. Dažnai sakoma, kad į tą pačią upę du kartus neįbrisi. Manau, kad šį posakį reikia suprasti perkeltine prasme. Upė ta pati, tik buvęs vanduo nutekėjo ir atsinaujino. Pareigos taip pat tos pačios – meras, kuriose buvau tris kadencijas, bet laikmetis, galimybės, politinė ir ekonominė situacija radikaliai pasikeitė“. Meras sakydamas savo kalbą akcentavo, kad negražbyliaus ir netuščiažodžiaus, nes nėra laiko įsibėgėjimams.

Trumpai aptarė Savivaldybės biudžetą, esamą situaciją ir problemas tarptautinio bendradarbiavimo, bendradarbiavimo su valstybinėmis struktūromis ir įstaigomis, kaimo bendruomenėmis, investicijų ir investicinių projektų, švietimo, sveikatos priežiūros, socialinės paramos, sporto, kultūros ir turizmo srityse ir teigė, kad eidamas mero pareigas dirbs visų krašto žmonių labui.

Prieš posėdį priesaiką priėmė ir naujas Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys Deividas Dargužas (TS-LKD partija), kuris pakeitė buvusį Tarybos narį K. Dainių (TS-LKD partija).

Radviliškio rajono savivaldybės mero V. Simelio biografija

Vytautas Simelis gimė 1957 metų rugsėjo 28 dieną Radviliškyje. 1980 metais buvusiame Šiaulių pedagoginiame institute įgijo matematikos-fizikos mokytojo specialybę. 2013 metais Šiaulių universitete V. Simeliui suteiktas viešojo administravimo vadybos magistro laipsnis.

1980–1985 metais dirbo Radviliškio rajono Aukštelkų aštuonmetės mokyklos direktoriaus pavaduotoju. 1985–1986 metais buvo Radviliškio rajono Švietimo skyriaus inspektorius, 1986–1987 metais – Aukštelkų devynmetės mokyklos direktorius, 1987–1990 metais – Radviliškio 3-iosios vidurinės mokyklos  direktorius. 1990–1994 m. dirbo Radviliškio rajono savivaldybės valdytojo pavaduotoju, o 1995–1995 m. laikinai ėjo savivaldybės valdytojo pareigas. Nuo 1995 m. iki 2003 m. ėjo Radviliškio rajono savivaldybės mero pareigas (3 kadencijas). 2003–2010 metais dirbo sekretoriumi Šiaulių apskrities viršininko administracijoje. 2010–2011 metais buvo Regioninės plėtros departamento Šiaulių skyriaus vyriausiasis specialistas. Nuo 2011 metų dirbo Paveldosaugos skyriaus, vėliau tapusio Paveldosaugos ir turizmo skyriumi, o nuo 2019 metų – Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus Paveldosaugos ir turizmo poskyrio vedėju. Nuo 2021 m. gegužės 6 dienos pradėjo eiti Radviliškio rajono savivaldybės mero pareigas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite