Angle down Atgal

Radviliškio rajono mero posto sieks TS-LKD keliama J. Margaitienė

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė Radviliškio rajono savivaldybės tiesioginiuose mero rinkimuose sieks mero posto. Jos kandidatūrą patvirtino TS-LKD taryba.

Nauji rinkimai vyks ilgamečiam buvusiam Radviliškio rajono savivaldybės merui Antanui Čepononiui laimėjus rinkimus vienmandatėje apygardoje ir išvykus atstovauti rinkėjams Seime.

„Antanas daug metų sėkmingai atstovavo radviliškiečiams vietoje būdamas meru, įvykdė didžiuosius užsibrėžtus darbus, tad net neabejoju, kad rezultatyviai dirbs ir nacionaliniu lygmeniu – kaip Seimo narys. Ne vienerius metus teko dirbti šalia, vienoje komandoje kaip administracijos vadovei, tad puikiai pažįstu rajono žmones, jų rūpesčius, matau kokia kryptimi galėtų vystytis Radviliškio rajono savivaldybė, kokie svarbiausi ir aktualiausi projektai laukia ateityje. Kandidatuodama svarbiausiu prioritetu matau darbų ir strategijos tęstinumą – kaip rajonas atrodome gerai, tad nėra ko blaškytis į šonus ir telieka toliau atsakingai dirbti bei judėti pirmyn,“ – pristatydama savo kandidatūrą sakė J. Margaitienė.

TS-LKD pirmininkas Gabrielius Landsbergis pabrėžė, kad radviliškiečiai, į Seimą išrinkus A. Čepononį, galės ir toliau rinktis jų ligšiolinį pasitikėjimą turėjusios politinės komandos narę su ilgamete patirtimi bei nauja energija.

„Sėkmingas mūsų politinės bendruomenės pasirodymas Seimo rinkimuose, pelnytas žmonių pasitikėjimas ir didžiuosiuose miestuose, ir regionuose, kaip Radviliškio rajonas, leidžia mums su nuosaikiu optimizmu tikėtis tolesnio žmonių pasitikėjimo ir savivaldos rinkimuose. Turime patyrusią komandą tiek nacionaliniu, tiek vietos lygiu, kuri gali gerai dirbti sinergijoje ir be didelio patoso ar populizmo, įgyvendinti rinkėjams duotus pažadus. Jolanta Margaitienė, kaip profesionali ir patyrusi vadovė, turinti ir reikiamas kompetencijas, ir veržlumo, yra stipriausia kandidatūra šiuose savivaldos rinkimuose,” – apie TS-LKD keliamą kandidatę Radviliškio rajone teigė G. Landsbergis.

J. Margaitienė yra gimusi ir užaugusi Radviliškyje, turi du aukštuosius išsilavinimus – inžinierės ir viešojo administravimo. Visą profesinį gyvenimą skyrė valstybės tarnybai: nuo 1997 m. ėjo įvairias administracinio darbo pareigas Radviliškio rajono savivaldybėje, nuo 2012 m. – savivaldybės administracijos direktorė.

J. Margaitienė yra TS-LKD narė, Radviliškio skyriaus pirmininko pavaduotoja.

Šių metų balandžio 11 d. vyks nauji Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario – mero rinkimai.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite