Radviliškio neįgaliųjų pergalės Bauskės sporto šventėje

Radviliškis
Reporteris Viktorija Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Saulėtą rugsėjo 1-ąją grupė Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos sportininkų dalyvavo Bauskėje organizuojamoje tradicinėje vasaros sporto šventėje. Lietuvai Bauskėje vykusiose varžybose atstovavo keturios komandos iš Pasvalio, Šiaulių, Kuršėnų ir Radviliškio.

Visos rungtys vyko Bauskės stadione. Diena pasitaikė saulėta, šilta ir sėkminga Radviliškio komandai. Ji parsivežė 13 medalių: 5 aukso, 6 sidabro, 2 bronzos. Estafetės rungtyje, kurioje dalyvavo šeši žmonės (B. Tamonienė, A. Šimatonienė, I. Vilniuvienė, S Astrauskas, V. Kostiukevič ir R.Vladička), Radviliškio komanda iškovojo antrąją vietą ir buvo apdovanota taure.

Radviliškiečiams labai gerai sekėsi futbolo baudinių rungtyje. Ant apdovanojimų pakylos lipo visi trys vyrai radviliškiečiai: 1 vieta –Petras Rudžianskas, 2 vieta – Viačeslav Kostiukevič, 2 vieta Ričardas Vladička. Moterų grupėje radviliškietė Irena Dumskienė užėmė antrą vietą. Taiklūs radviliškiečiai buvo ir smiginio rungtyje: Vanda Astrauskienė pelnė pirmą vietą, draugijos pirmininkė Jūratė Bredulskienė pasipuošė sidabro medaliu, o vyrų grupėje Saulius Viltrakis užėmė antrąją vietą.

Bėgimo, šuolio į tolį ir rutulio stūmimo rungties dalyviai buvo skirstomi pagal amžiaus grupes – iki 50 metų ir vyresni negu 50 m. Rutulio stūmimo rungtyje iki 50 m R. Vladička užėmė antrą vietą. 30 m bėgimo rungtyje vyresniųjų klasėje Irena Vilniuvienė ir Stasys Astrauskas tapo čempionais. Dar vieną pirmąją vietą I. Vilniuvienė užėmė šuolio į tolį rungtyje. Neblogai sekėsi ir taiklumo rungtyse– „lėkščių“ mėtymo į taikinį rungtyje Angelė Šimatonienė pelnė bronzos medalį, lankų mėtymo rungtyje I. Vilniuvienė liko antra.

Varžyboms pasirengta vykdant „Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą“ projektą. Dėkojame Radviliškio rajono savivaldybės administracijai už suteiktą transportą.