Angle down Atgal

Radviliškio ir Šeduvos Jaunimo erdvės pasižymėjo veiklų gausa 2018 metais

Į pabaigą keliaujantys 2018-ieji metai buvo ypatingi Radviliškio rajono sporto ir švietimo paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus Atvirajam jaunimo centrui „Jaunimo erdvė“. Dar metų pradžioje buvo laimėtas Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atvirųjų jaunimo centrų veiklos programų finansavimo konkursas 2018–2019 metams. Pirmą kartą nuo AJC „Jaunimo erdvė“ įsikūrimo finansavimas laimėtas dvejų metų laikotarpiui.

Projektas „#Erdvė juda“ buvo pradėtas įgyvendinti dar 2018 metų pavasarį, o darbai prasidėjo nuo trijų dienų stovyklos „Aš – savanoris“, kurioje atvirojo jaunimo centro darbuotojai turėjo svarbią misiją – parengti savanorius Radviliškyje vykusiam Europos žmonių festivaliui. Šią misiją pavyko įgyvendinti, buvo suburta nuostabaus ir veiklaus jaunimo savanorių komanda.

Atvirojo jaunimo centro „Jaunimo erdvė“ veiklos neapsiribojo vien tik savanorių komandos subūrimu. Visos veiklos buvo orientuotos į jaunimo poreikius ir norus. Savo veiklų idėjas siūlė patys Radviliškio ir Šeduvos Jaunimo erdvių lankytojai, iš daugybės idėjų kai kurios buvo jų pačių įgyvendintos. Kaip ir ankstesniais metais, Radviliškio ir Šeduvos „Jaunimo erdvėse“ vyko jau tradiciniais tapę stalo teniso, pulo, smiginio, stalo futbolo, kompiuterinių žaidimų xbox „FIFA“ ir „NBA“ turnyrai, kuriuos organizavo mūsų lankytojai.

Bene didžiausio susidomėjimo iš jaunuolių susilaukė išvykos į Naisius žaisti dažasvydžio, į batutų parką ant vandens, delfinariumą. Kai kuriems išvykos dalyviams tai buvo pirma galimybė gyvenime pamatyti delfinų ir jūrų liūtų pasirodymus.

Per šiuos metus AJC lankytojai vyko ne tik pramogauti, bet ir aplankyti kaimyninių jaunimo centrų, pasižiūrėti, kaip šie laikosi, pasisemti idėjų ir patirties iš kitų jaunimo darbuotojų. Buvo aplankyti Rokiškio AJC, Pakruojo AJC, Kelmės AJE, Joniškio AJC.

Veiklų netrūko ir sporto entuziastams. Jau antrąjį kartą buvo organizuojamas dviračių žygis. 80 kilometrų maršrutas (Radviliškis–Pakruojis–Radviliškis) tapo rimtu iššūkiu daugeliui žygio dalyvių. Ne ką mažesni iššūkiai laukė ir 20 kilometrų pėsčiųjų žygio link Arimaičių ežero dalyvių. Kaip ir ankstesniais metais buvo organizuojami komandinio sporto turnyrai: krepšinio turnyras 3x3 Radviliškyje ir tinklinio turnyras Šeduvoje, pritraukę daug sportininkų ne tik iš aplinkinių Rajono miestelių, bet ir iš kitų Lietuvos miestų.

Meno mylėtojams buvo pasiūlyta grafičio kūrybiniai užsiėmimai – jaunuoliai buvo mokomi įvairiausių grafičio piešimo subtilybių, o jas perteikė profesionalus grafičio meistras. Tokiu būdu AJC „Jaunimo erdvė“ pasipuošė nuostabiais lankytojų darbais.

Jaunimas džiaugėsi AJC „Jaunimo erdvė“ penkerių metų jubiliejumi, kurio šventiniame renginyje netrūko linksmybių, pramogų bei žinomų Lietuvos grupių „EGO“ ir 3 SUN – C pasirodymų. Ne ką mažiau svarbus ir daug dėmesio sulaukęs renginys įvyko gruodžio mėnesį, kai atsidėkojant savanoriams už savanorystę Europos žmonių festivalyje, jaunimui dovanotas grupės „Black biceps“ koncertas.

Visos šios veiklos yra AJC „Jaunimo erdvė“ projekto „#Erdvė juda“ pusiaukelė. Kviečiame visus jaunuolius prisidėti prie šio projekto veiklų įgyvendinimo. Dar daugiau renginių Radviliškio ir Šeduvos Jaunimo erdvėse žadama 2019 metais.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite