Radviliškiečių imtynininkų pasiekimai Estijoje

Radviliškis
Eva Kazlauskienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Estijoje (Taline) vyko vienas didžiausių imtynių turnyrų Europoje, kur ant keturiolikos imtynių kilimų įvairiose amžiaus grupėse varžėsi laisvųjų imtynių, graikų–romėnų ir moterų imtynių meistrai. Iš viso turnyre varžėsi apie 2 200 dalyvių iš Amerikos, Rusijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Prancūzijos, Čekijos, Švedijos, Suomijos ir Lietuvos.

Radviliškio imtynininkai šiame turnyre dalyvauja jau ketvirtą kartą ir kaskart parsiveža daug įspūdžių ir gražių pergalių.

Geriausiai sekėsi Nedui Rasiuliui, kuris svorio kategorijoje iki 96 kg nugalėjo latvius Sandį Belkovskį, Eduardą Lindę ir suomį Aleksanderį Fredriksoną. N. Rasiulis tapo šios svorio kategorijos nugalėtoju.

Gerai sekėsi ir radviliškiečiui Lukui Gelažiui, kuris svorio kategorijoje iki 66 kg nugalėjo rusą Georgijų Godovojų, estus Robiną Paulbergą ir Kenetą Kiunarpu, nusileido baltarusui Aleksandrui Hulkinui. Kovoje dėl 3–4 vietos jis taip pat neįveikė lenko Kaspero Včislo. L. Gelažius liko ketvirtoje vietoje.

Vieną pergalę prieš baltarusą Aleksandrą Hulkiną iškovojo Rokas Sluckus. Deja, tolimesnėse kovose jam nepavyko įrodyti pranašumo. Jis liko 9 vietoje.

Tomas Kačiukevičius svorio kategorijoje iki 69 kg nugalėjo čeką ir latvį, nusileido prancūzui ir suomiui. T. Kačiukevičiui atiteko 12 vieta.

Žygimantui Krivickui svorio kategorijoje iki 69 kg ir Dainiui Jonaičiui kategorijoje iki 47 kg pergalių pelnyti nepavyko.

Sportininkus treniruoja Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro imtynių treneris Justinas Kvietelaitis.