Re­no­vuo­ja­mo Šiaulių plaukimo centro „Del­fi­nas“ siurb­li­nė­je dar­bi­nin­kams at­lie­kant ar­dy­mo dar­bus, pa­bi­ro se­nų­jų Šiau­lių žy­dų ka­pi­nių ant­ka­pi­nių pa­mink­lų frag­men­tai. Jie nu­ga­ben­ti į ka­pi­nių te­ri­to­ri­ją. (Šiau­lių ap­skri­ties žy­dų bend­ruo­me­nės nuo­tr.)
Angle down Atgal į straipsnį

Ra­di­nys ba­sei­ne – Šiau­lių žy­dų ka­pi­nių ant­ka­pių mar­mu­ras

Skaitytojų komentarai

baba 78.63.129.221
Lietuvių, kitų tautybių žmonių neliko...Dabar tik vien žydų kapinės, atleiskit, bet ir kiti baisiai buvo nukentėję, sušaudyti, mirę badu...Kai paklausai ir dėkoji likimui, ačiū Jums, ačiū, kad gyvenam...

Rūtenis 172.24.6.3
Dabar tikrai pasakysiu tai, kuo ir pats bjaurėsiuosi. Aš labai domiuosi istorija ir puikiai žinau, kad Spalio revoliuciją vykdė ir Tarybų valdžią sukūrė pagrinde žydų tautybės atstovai, na galbūt jei nesuklysiu bendrame kiekyje vadais jų buvo virš 80 procentų, na tie pagrindiniai ,be Lenino, Stalinas tuomet buvo pieška eilinis. Tai dabar, jei ta pati Tarybų valdžia ir griovė tas kapine ir taip niekino savo žmones, tai tegul susirenka žydai į krūvą ir tegul nusprendžia- kas kaltas, kad tokią šetonišką santvarką sutvėrė. Ko čia vis dairosi į tuos nabagus lietuvius, kurie ir patys aukos yra, juk senovėje lietuviai niekada kapų neniekino.

lietuvių vai­kų dar­že­lis 88.119.131.239
O žydų aukso nerado ?

Nevyke klerkai 88.119.139.25
Labai absurdiškas sprendimas pasiruošimo sezono metu użdaryti baseina… Tas plikis su barzda negalejo passkyti - ne dabar.. vasara yra remonto darbams. Visi vaikai jau eile metu vargsta.. jokiu varżybu. Tragedija.

Asta - Vilmai 77.79.6.5
Bet tu galutinai esi gluša.
Parašykite komentarą

Prisijungę, komentaruose galėsite talpinti video, kurie susiję su straipsniu. Prisijungti

Taip pat skaitykite