Angle down Atgal

R. Žemaitaitis neteko narystės Seimo valdyboje ir seniūnų sueigoje

Iš Seimo vicepirmininko posto atleistas „tvarkietis“ Remigijus Žemaitaitis neteko narystės Seimo valdyboje ir seniūnų sueigoje.

Už Seimo pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės pateiktą nutarimo projektą, siūlantį išbraukti R. Žemaitaitį iš Seimo valdybos sudėties, ketvirtadienį balsavo 53 Seimo nariai, prieš – 1, susilaikė 2 parlamentarai.

Beje, tai nesukėlė Seime jokių diskusijų ir politinių aistrų. Taip pat ramiai, vienbalsiai balsavus 68 parlamentarams, R. Žemaitaitis buvo pašalintas ir iš seniūnų sueigos.

Seniūnų sueigos gretas papildė parlamentarė Rasa Budbergytė, kuri šią savaitę tapo naująja Seimo opozicinės Socialdemokratų partijos frakcijos seniūne.

Išbraukus R. Žemaitaitį, Seimo valdyboje liko Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis, Seimo pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė, Seimo pirmininko pavaduotojai Irena Šiaulienė, Irena Degutienė, Gediminas Kirkilas, Jonas Liesys, Arvydas Nekrošius ir Seimo opozicijos lyderis Julius Sabatauskas.

Kaip jau skelbta, užimti laisvą Seimo pirmininko pavaduotojo kėdę valdantieji siūlo Seimo frakcijos „Lietuvos gerovei“ nariui Kęstučiui Bartkevičiui.

Seimas pritartų šiai valdančiosios koalicijos pasirinktai kandidatūrai, naujas Seimo vicepirmininkas papildytų Seimo valdybos ir seniūnų sueigos gretas.

Seimo statutas numato, kad Seimo pirmininko pavaduotojų yra ne daugiau kaip septyni.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite