Angle down Atgal

R. Tamašunienė: greitu metu nematome galimybių atidaryti šalies sienų

Vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė sako kol kas nematanti galimybių atidaryti šalies sienų nei Lietuvos piliečiams, nei užsieniečiams.

„Kol kas nematome galimybių atidaryti sienų. (...) Tikrai artimiausiu metu niekas nekeliaus – nei Lietuvos piliečiai, nei užsieniečiai. Nesitikime, kad greitai bus ta galimybė ir sienos bus atvertos, nes taip pat vertiname, kaip elgiasi kaimyninės valstybės. Kol kas tokių signalų, kad jie planuoja atidaryti sienas, nėra“, – „Žinių radijui“ aiškino vidaus reikalų ministrė.

Ji taip pat patikslino, kad savaitgalį tarpmiestiniai traukiniai važiuos.

„Traukiniai važiuos (tarp miestų. – ELTA), yra saugus atstumas, autobusai jau dabar riboti, jau praktiškai tarpmiestinio transporto nelikę“, – sakė ministrė.

Pasak R. Tamašunienės, savaitgaliui pareigūnų, užtikrinančių viešąją tvarką, bus pasitelkta „maksimaliai daug“.

„Kai kurie rodikliai per karantiną yra kaip niekada geri: avaringumas keliuose, nusikaltimai viešose vietose, bet smurtas artimoje aplinkoje – tai tas rodiklis, kuris yra pakankamai aukštas. Todėl policijos ekipažai nuolat reaguoja į tokius atvejus, vyksta ir patruliavimas“, – sakė ji.

Viešosios tvarkos užtikrinimui, priminė ministrė, pasienio pareigūnams talkina ir Lietuvos kariuomenė.

„Lietuvos kariuomenė talkina prie pasienio, Visuomenės sveikatos centrui, yra matuojama temperatūra, įvažiuojančių transporto priemonių (vairuotojų. – ELTA), (...) tranzitinio – taip pat. Pareigūnai kartu su pasieniečiais turi neįleisti vairuotojo, kuris turi simptomų, netgi važiuoti tranzitu“, – teigė R. Tamašunienė.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite