Angle down Atgal

R. Šiškauskas: kauniečiai favoritai, tačiau argumentų gali atrasti ir „Rytas“

Ramūnas Šiškauskas per šešerius Vilniaus „Ryto“ krepšinio klube praleistus metus pats ne kartą ir ne du stojo į dvikovas prieš Kauno „Žalgirį“. Su Vilniaus komanda du kartus vertęs kauniečius iš Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionų sosto R. Šiškauskas teigė, kad „Žalgiris“ yra šį sekmadienį vyksiančių „Ryto“ ir „Žalgirio“ rungtynių favoritas, tačiau tuojau pat pridūrė: „Bet tai nereiškia, kad „Rytas“ negali įveikti kauniečių“, skelbia rytasvilnius.lt.

„Tai yra pati sezono pradžia, pirmos rungtynės dažnai būna specifinės. Abi komandos kol kas be didelių trikdžių važiuoja LKL pirmenybėse, tačiau stringa Europoje. Manau, kad tiek „Rytas“, tiek „Žalgiris“ dar gerins savo žaidimą. Kauniečiai tai jau parodė prieš kelias dienas įveikę Madrido „Real“ komandą“, - kalbėjo R. Šiškauskas.

Paklaustas, kokių argumentų sekmadienį gali turėti „Ryto“ komanda, buvęs krepšininkas išskyrė norą įrodyti, kad nesi blogesnis.

„Sakyčiau, kad susitikimo favoritu bus „Žalgiris“, bet „Rytas“ taip pat turi savo galimybių. Žinoma, vilniečiai turi sužaisti labai gerą mačą. Pradedant gynyba ir baigiant begaliniu noru, energija, užsivedimu. Sportas tuo ir žavingas, kad favoritų etiketės kartais ima ir nukrenta. Tą patį „Žalgirį“ susitikime prieš „Real“ turbūt ne daug kas laikė favoritu, tačiau areną nuleidę galvas paliko Madrido krepšininkai“, - samprotavo R. Šiškauskas.

Jis taip pat pastebėjo, kad Vilniaus ir Kauno klubų susitikimuose pagrindinį vaidmenį labai dažnai suvaidina Lietuvos krepšininkai: „Manau, kad lietuviai labiau suvokia šio derbio svarbą, įtampą. Nemaža jų dalis augo stebėdami „Ryto“ ir „Žalgirio“ mūšius. Legionieriams suvokti tai yra sunkiau, jie tokiuose mačuose būna pagalbininkai. Prisimenu iš savo patirties Graikijoje: visi kalbėdavo apie „Panathinaikos“ ir „Olympiakos“ susitikimus, jie buvo svarbūs ir man, tačiau vietiniai žaidėjai šiuos mačus išgyvendavo dar kitaip, stipriau. Sekmadienį man bus labai įdomu stebėti Arno Butkevičiaus ir Edgaro Ulanovo dvikovą. Taip pat laukiu abiejų komandų meksikiečių akistatos“.

Vilniaus „Ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ susitikimas vyksta sekmadienį 17 val. Vilniaus „Siemens“ arenoje.

Ingrida Petuchovaitė (ELTA)

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite