Angle down Atgal

R. Šimašius sureagavo į pasirašytą įstatymą dėl Lukiškių aikštės: kviečiu grįžti prie svarbesnių darbų

Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius, reaguodamas į prezidento Gitano Nausėdos pasirašytą įstatymą dėl Lukiškių aikštės, sako, kad valstybė švaisto resursus ne svarbiausiems klausimams spręsti.

„Tenka apgailestauti, kad valstybė ir toliau švaisto savo resursus ne pirmo svarbumo klausimams spręsti. Seimas priėmė Lukiškių aikštės įstatymą, prezidentas Gitanas Nausėda šiandien jį pasirašė, o visų mūsų gyvenimui tai neturės jokios įtakos – šis įstatymas jau įgyvendintas.

Galiu nuraminti ir klausiančius dėl Lukiškių paplūdimio – žinoma, kad įstatyme numatytai gerai moralei jis neprieštarauja, todėl kaip ir planavome, paplūdimiu vilniečiai galės džiaugtis iki rudens pradžios. O visus valstybę kuriančius politikus ir institucijas kviečiu grįžti prie gerokai svarbesnių darbų, jų turime daug“, – feisbuke teigė R. Šimašius.

Prezidentas G. Nausėda penktadienį pasirašė Seimo priimtą Lukiškių aikštės Vilniuje memorialinio statuso įstatymą. Pasak šalies vadovo, pasirašyti įstatymą padiktavo siekis nesileisti į politines intrigas.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite