Angle down Atgal

R. Masiulis: galimybė likti ministru nėra didelė

Susisiekimo ministras Rokas Masiulis po susitikimo su išrinktuoju prezidentu Gitanu Nausėda neslėpė, kad po koalicinių derybų išsaugoti ministro postą tikėtis naivu. Pasak jo, jis visuomet žinojo, kad ministro postas yra laikinas, ir tam yra pasiruošęs.

„Priekaištų (ministro darbui. – ELTA) prezidentas nepareiškė. Reikia suprasti, kad ministrai yra ant parako statinės. Mes puikiai žinome, kad galime būti pakeisti kiekvieną dieną. Aš, eidamas į postą, puikiai tą žinojau ir tą sprendžia kiti žmonės. Mes laukiame koalicinės sutarties ir toje sutartyje viskas bus sudėliota. Manau, galimybė (likti ministru. – ELTA) nėra didelė, kaip dabar atrodo. Pasižiūrėsime (...) Sunku kažką komentuoti, kuomet nėra galutinio rezultato, nebedaug iki tos liepos 12 dienos liko“, – teigė R. Masiulis.

Pasak jo, konkrečiai koalicijos derybų tema su išrinktuoju prezidentu nekalbėjo.

„Ši tema nebuvo liesta, nes mes abu suprantame, kad nei nuo manęs, nei nuo prezidento tai nepriklauso. Ministrus pateikia būsimasis premjeras, tai yra koalicinio susitarimo klausimas, tai nelabai verta kažką kalbėti“, – teigė jis.

R. Masiulis tikisi, kad į jo vietą ateis sąžiningas, Lietuvai atsidavęs žmogus, kuris tęs pradėtus antikorupcinius darbus. Pasak ministro, svarbiausia, kad negrįžtų tie, kurie buvo iki jo, kuomet „viskas buvo daroma telefono skambučiu“.

„Nenoriu išskirti nė vienos partijos, bet blogiausia, manau, būtų, jog grįžtų tie patys, kurie buvo iki šiol. Tos neaiškios preferensijos, kam ir kaip statomi keliai, kuomet viskas daroma telefoniniu paliepimu, o konkursuose dalyvauja viena kita bendrovė su aukštomis kainomis. Kaip matėme, per pastaruosius dvejus metus kasmet po 30 proc. (kainos. – ELTA) mažėjo. Labiausiai nesinorėtų, kad grįžtų tie seni laikai“, – teigė jis.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite