Angle down Atgal

R. Lingienė: nuo mokslo metų pradžios 77 ugdymo įstaigose registruota 116 koronaviruso atvejų

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Vilniaus departamento direktorė Rolanda Lingienė pateikė informaciją apie koronavirusinės infekcijos plitimą ugdymo įstaigose. NVSC duomenimis, nuo mokslo metų pradžios 77 ugdymo įstaigose užregistruota 116  COVID-19 atvejų.

„Per praėjusią parą buvo registruoti COVID-19 atvejai dešimtyje bendro lavinimo mokyklų ir 4 ikimokyklinio ugdymo įstaigose. Iš viso buvo registruota 18 koronaviruso ligos atvejų“, –Sveikatos apsaugos ministerijoje surengtoje spaudos konferencijoje sakė R. Lingienė.

„Nuo mokslo metų pradžios iki šios dienos COVID-19 ligos atvejai registruoti buvo 77 šalies ugdymo įstaigose ir iš viso atvejų yra 116. Serga 77 vaikai, iš kurių 5 yra ikimokyklinio amžiaus, taip pat 28 ugdymo procese dirbantys darbuotojai ir 11 su ugdymo procesu nesusijusių asmenų“, – pridūrė ji.

NVSC atstovės teigimu, ketvirtadienio ryto duomenimis, dėl susirgimų šalies ugdymo įstaigose iš viso izoliuoti 1624 asmenys.

„Vidinis COVID-19 viruso plitimas nustatytas 6 ugdymo įstaigose. Tai, epidemiologų vertinimu, nėra daug, nes kitose įstaigose infekcija patenka iš namų arba socialinės aplinkos. Taip kad iki šiol ugdymo įstaig

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite