Angle down Atgal

R. Karbauskis: tikriausiai bus balsuojama dėl pasitikėjimo manimi ir premjeru

„Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis sako, kad, Sauliui Skverneliui nepatekus į antrąjį Prezidento rinkimų turą, tikriausiai bus balsuojama dėl pasitikėjimo juo, kaip partijos pirmininku, ir S. Skverneliu, kaip premjeru.

„Kiekvienos partijos vadovai tikriausia Lietuvoje ir pasaulyje po bet kurių rinkimų paklausia nuomonės, mes ir partijoje, ir frakcijoje šnekėsime apie visų atsakomybes. Žinau, kad ir premjeras nori išaiškinti ir partijos palaikymą taip pat. Tikriausia bus balsuojama dėl pasitikėjimo manimi ir dėl pasitikėjimo premjeru. Aš manau, kad partija, be abejonių, pareikš pasitikėjimą Sauliumi Skverneliu, ir tokių abejonių pas mus nėra, bet jo noras yra gauti patvirtinimą pasitikėjimo, mano noras - lygiai taip pat“, - antradienį po Seimo „valstiečių“ frakcijos posėdžio žurnalistams sakė R. Karbauskis.

Į klausimą, ar pats svarstytų pasitraukimą iš partijos pirmininko pareigų, jis atsakė: „Jeigu partija įvertins, kad rezultatai yra prasti, - tai bus įvertinimas pasitraukti“.

R. Karbauskis akcentavo, kad partija per pirmąjį Prezidento rinkimų turą sulaukė didelio rinkėjų palaikymo - 280 tūkst. balsų.

„Mes norėjome patekti į antrą turą, mūsų kandidatas norėjo patekti, mes darėme viską, kad patektume. 280 tūkstančių rinkėjų balsų - dar niekada Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga nėra tiek gavusi balsų“, - sakė R. Karbauskis.

Jis tikisi, kad Europos Parlamento rinkimai bus sėkmingi „valstiečiams“.

Pasak R. Karbauskio, apie pasitikėjimą, „valstiečių“ buvimą valdančiojoje koalicijoje bus kalbama antradienį vyksiančiame frakcijos posėdyje, taip pat penktadienį rengiamame partijos tarybos posėdyje.

„Kiek man teko tikrintis pasitikėjimą, užtekdavo tarybos, jeigu taryboje būtų nesuteiktas pasitikėjimas, tokiu atveju, būtų suvažiavimas“, - sakė R. Karbauskis.

Į antrą Prezidento rinkimų turą nepatekęs premjeras Saulius Skvernelis antradienį patvirtino, kad nori pasitikrinti pasitikėjimą „valstiečių“ partijos tarybos posėdyje.

„Žinoma, be abejo, slaptu balsavimu“, - po „valstiečių“ frakcijos posėdžio žurnalistams sakė S. Skvernelis.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite