Angle down Atgal

R. Karbauskis patvirtino trauksiąsis, jei S. Skvernelis nepateks į antrą turą

„Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis darsyk patikino, kad laikysis savo žodžių ir trauksis iš valdančiosios daugumos, jei jų kandidatas Saulius Skvernelis nepateks į antrą turą.

„Ką pasakė Saulius - laikomės kito standarto kaip politikai. Jeigu yra taip, kad žmonės pasitikės - tęsime darbus, nes esame politikoje ir iš jos nepabėgsime, bet jei susiklostys, kad palaikymo neturėtume, laikysimės savo žodžio. Apgailestauju, kad yra žmonių, kurie mano, kad S. Skvernelis ir „valstiečiai“ gali sulaužyti savo žodį“, - tikino R. Karbauskis.

ELTA primena, kad kandidatas į prezidentus S. Skvernelis pasibaigus rinkimams sakė, kad jeigu nepateks į antrą prezidento rinkimų turą, trauksis iš ministro pirmininko pareigų.

„Jei „prapilsime“, nepateksime į antrą turą, liepos 12 dieną pateiksiu atsistatydinimo pareiškimą. Bus paskutinė Vyriausybės darbo diena ir Vyriausybė atsistatydins“, - sakė S. Skvernelis.

Jau anksčiau „valstiečių“ pirmininkas R. Karbauskis yra sakęs, kad nesėkmė prezidento ir Europos Parlamento rinkimuose reikš, kad jie trauksis iš valdančiosios daugumos. Taip pat tai reikštų, kad galimai keistųsi Seimo pirmininkas ir keistųsi Vyriausybė. Pats Seimo pirmininkas Viktoras PranckietIs teigė nemanąs, kad patyrus nesėkmę bus imtasi tokių sprendimų.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite