Angle down Atgal

R. Kančio auklėtinę Kauno maratone motyvavo trenerio pergalė

Sekmadienį vykęs „Citadele Kauno maratonas“ baigėsi taip, kaip prasidėjo. Maratoną laimėjęs Remigijus Kančys galėjo džiaugtis ne tik sesers Loretos Kančytės pergale pusmaratonyje, bet ir auklėtinės Marijos Jekabsonės triumfu 5 km nuotolyje.

16-metė kaunietė distanciją nubėgo per 18 min. 37 sek. bei drauge su ukrainiečiu Olegu Kayafa tapo rungties nugalėtojais.

„Startavau nusiteikusi tiesiog smagiai prabėgti. Atėjau palaikyti Remigijaus ir džiaugiuosi, kad jis laimėjo. Iš pradžių net neketinau laimėti, bet paskui nusprendžiau „pavaryti“ ir džiaugiuosi, kad pasistengiau, – šypsojosi M. Jekabsonė. – Norėjosi pradžiuginti trenerį, norėjau laimėti, juolab, kad sąlygos šiemet buvo geros. Tų pergalių visada norisi.“

Beje, jaunoji bėgikė prisidėjo prie R. Kančio pergalės maratone ne tik morališkai – trasoje jam padavinėjo vandenį.

„Atvykome jam padavinėti vandenį, tad buvo ilgas stovėjimas, dviejų valandų laukimas, kada finišuos, žiūrėjimas į ekraną. Labai palaikėme visi, dėl to labiausiai ir džiaugiuosi, kad Remigijus nugalėjo, – sakė M. Jekabsonė. – Visada smagu palaikyti bėgantį trenerį, jis tikrai aukšto lygio bėgikas ir didžiuojuosi būdama jo auklėtine.“

Įvairius „Citadele Kauno maratono“ nuotolius įveikė 5 tūkstančiai entuziastų. Tarp jų buvo šokėja Eglė Straleckaitė, „Flying Saucer Gang“ grupės narys Remigijus Daškevičius-Remis, „Studio M“ įkūrėja Milita Daikerytė su kolektyvu, „Lapės Vestuvės“ įkūrėja Laura Vagonė, asmeniniai treneriai Tadas Pocius ir Jolanta Leonavičiūtė.

Tuo tarpu bėgdamas 5 km distanciją vos triskart sustojo mitinės kelionių agentūros „PravalTuras“ direktorius Vytautas Mikaitis.

„Tai yra mano asmeninis rekordas, bėgau gal po 10 metų pertraukos. Maršrutas buvo fantastiškai sudėliotas – palei populiariausius Kauno miesto barus. 5 kilometrai nieko neveikus gyvenime – yra ką veikti“, – šmaikščiai pasirodymą apibūdino V. Mikaitis.

Primename, kad maratono rungtį laimėjęs R.Kančys pasiekė geriausią lietuvių maratonininkų rezultatą Lietuvos varžybose apskritai – buvęs rekordas nuo 1991-ųjų priklausė Česlovui Kundrotui.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite