Angle down Atgal

R. Baškienė palieka „valstiečių“ partiją, paskui ją dar du politikai

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) senbuvė Rima Baškienė pranešė apsisprendusi trauktis iš Ramūno Karbauskio vadovaujamos partijos. Antradienį paskelbus apie naujos frakcijos kūrimą Seime, teigė R. Baškienė, „valstiečių“ partijos gretas turėtų apleisti dar du nariai.

„Pastarieji metai privertė priimi kitus sprendimus. Tad tapdama naujos frakcijos nare aš išstosiu ir iš Valstiečių ir žaliųjų sąjungos. Tokį patį veiksmą, manau, padarys ir Zenonas Streikus, ir Laima Mogenienė, kurie yra taip pat labai atsakingi ir puikiai dirbo Valstiečių ir žaliųjų sąjungoje, buvo net skyrių pirmininkai“, – antradienį surengtoje spaudos konferencijoje sakė R. Baškienė.

„Su savo kolegomis nusprendėme eiti tokiu keliu, kur galime dirbti konstruktyvaus bendravimo kultūroje. Vertinome nepriklausomumą partijai, ne lojalumą, bet valstybiškai sprendžiamus klausimus“, – sprendimą argumentavo politikė, kuri apie savo pasitraukimą iš partijos Eltai užsiminė dar praėjusią savaitę.

Antradienį parlamentaras Saulius Skvernelis Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje pranešė apie pasitraukimą iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos ir paskelbė apie naujos frakcijos steigimą. Naujoji frakcija vadinsis ,,Demokratai – vardan Lietuvos".

Kartu su ekspremjeru iš „valstiečių“ frakcijos pasitraukia Laima Nagienė, Rūta Miliūtė, Lukas Savickas, Algirdas Stončaitis, Tomas Tomilinas, Laima Mogenienė, Rima Baškienė, Antanas Vinkus, Zenonas Streikus.

Taip pat prie naujosios frakcijos turėtų prisijungti trys Mišrioje Seimo narių grupėje dirbę parlamentarai: Domas Griškevičius, Vytautas Bakas ir Algirdas Butkevičius.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite