Angle down Atgal

PZU Šiauliuose atveria naujo biuro duris

Gyvybės draudimo poreikis Lietuvoje išlieka itin aktualus. Dažniausiai pagrindinė priežastis, paskatinusi pasirūpinti draudimu, yra siekis finansiškai apsaugoti šeimą nelaimės atveju. Nors saugumo jausmas yra svarbus kiekvienam, gyvybės draudimo svarba dažniausiai išauga, sukūrus šeimą, gimus kūdikiui ar įsigijus būstą.

Mums svarbus kiekvienas žmogus, todėl norime suteikti jiems užtikrintą ir saugią ateitį. Savo klientams siekiame būti pirmo pasirinkimo partneriais, norime kurti ilgalaikius santykius su žmonėmis.

„PZU Lietuva gyvybės draudimo“ ekspertų komanda pasirūpins, kad jūsų konsultacija būtų profesionali. Užtikriname privatumą, pagarbą ir patikimumą draugiškoje ir patogioje mūsų biuro erdvėje.

Kodėl verta rinktis PZU?

Saugiai valdome verslą, nesiimame rizikingų investicijų, todėl mumis galima pasitikėti. Esame sąžiningi. Bendradarbiaudami mes taikome skaidrias taisykles, laikomės įsipareigojimų, klientas visada gali pasikliauti mumis. Esame inovatyvūs. Mes žinome klientų poreikius ir nuolat ieškome naujų sprendimų. Esame atsakingi. Mes jaučiamės atsakingi už savo klientus kiekviename jų gyvenimo etape – ar jis būtų lengvas ir džiugus, ar sunkus ir kupinas iššūkių.

UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ – gyvybės draudimo paslaugas teikianti bendrovė, įkurta 2001 metais kaip PZU prekės ženklo atstovė Lietuvoje. Esame gyvybės draudimo ekspertai, kurių sėkmės receptas – mūsų visų žinių ir patirties pasitelkimas bei nuolatinės pastangos tobulėti. Konsultuojame naujus ir esamus klientus bei verslo įmones, patariame, kaip motyvuoti savo darbuotojus, pasitelkiant draudimo paslaugas. Padedame pasirinkti tinkamiausią produktą bei esamiems klientams adaptuoti savo turimą draudimą pagal besikeičiančius poreikius.

Norėdami sužinoti daugiau apie mūsų produktus, susisiekite telefonu 19191,
el. paštu info@pzugd.lt arba atvykite į Šiaulių skyrių ir mūsų patyrę konsultantai atsakys į visus jums rūpimus klausimus.

Dabar mus galite rasti nauju adresu:
Dvaro g. 96, Šiauliai.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite