Angle down Atgal

Pusė Naglio Bieranco spintos priklauso Alfutei

Vieno garsiausių Lietuvoje nuomonės formuotojų Naglio Bieranco katė Alfa, kaip ir jos šeimininkas, turi daugybę gerbėjų „Instagrame“. Čia ne tik ji dirba, vaidina, bet ir kalba.

„Alfa turi savo atskirą gerbėjų ratą. Tie etatiniai žmonės, kurie labai mėgsta Alfą, man yra prašę net sukurti jos profilį, bet galvoju, tikrai nedarysiu, nes neturėčiau tam laiko ir nematau prasmės. Bet Alfa tikrai labai aktyviai dalyvauja mano gyvenime“, - šeštadienio vakarą LNK laidoje „Gyvūnų pasaulis“ pasakos Naglis Bierancas.

Naglimantas teigia, kad jo Alfutė viską supranta kaip žmogus. Žino, kada reikia pataikauti, kada murkti, o kada neliesti svetimų daiktų. Be to, kai prasidėjo Naglio kelias į influencerių pasaulį, jis visuomet tardavosi su Alfute. „Ką nors filmuoju ir klausiu jos nuomonės. Ir ji tada neeee. Arba, kai jinai labai stipriai kniauksi, tai aš atsakau – „Oi, Alfa, kaip gražiai dainuoji“, o jinai iš tikrųjų tragiškai kniaukia. Aš norėčiau, kad ji turėtų gražų balsą“.

Naglio katė, kaip ir daugelio influencerių augintiniai, užsidirba pati. Todėl vaikinas Alfutei atsilygina – lepina pačiais geriausiais skanėstais, žaislais ir net rūbais. Kaklaraištukai, šalikėliai, megztukai, striukės, liemenės – pusę Naglio rūbų spintos skirta katei. „Pirmą kartą ją aprengiau po sterilizacijos, kad neišsilaižytų žaizdos, neišsitraukytų siūlų. Pradžioje atrodė kaip koldūniukas, o paskui normaliai visiškai elgėsi, kaip normali katė“.

Naglio Bieranco ir Alfutės šeimyninio gyvenimo smulkmenas aptars gyvūnų gyvenimo būdo laida „Gyvūnų pasaulis“, šeštadienį, 17.55 val., per LNK.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite