Angle down Atgal

Sangrūdos ambulatorijoje e-receptas įsigaliojo 100 proc.

Metai buvo sunkūs ir intensyvūs, kiekviena diena turėjo svorį. Sangrūdos ambulatorija, kartu su partneriais, vadovaujant Marijampolės ligoninei, dalyvavo E-paslaugų teikimo projekte. Įstaiga yra mažiausias projekto partneris, todėl programa buvo tik įdiegta, nebuvo mokymų ir testavimo darbo vietoje.

Šiuos sunkumus patyrė ir kitos įstaigos. Labai džiaugiuosi savo kolektyvu, kuris padėjo e-receptą pasiekti 100 procentų. Atsiprašome pacientų, kurie patyrė nepatogumus laukiant ilgesnėje eilėje prie gydytojo kabineto ar negalėję įsigyti vaistus pirmu vizitu.

Džiaugdamiesi norime pridėti sveikatos apsaugos ministro patarėjo A. Daunoravičiaus sveikinimą ir padėką: "Taip pat norisi išskirti SPĮ - jų vadovus ir gydytojus, kurios atliko itin didelį e.receptų rašymo progresą. Šias SPĮ pažymėjau mėlynu fonu. Kai kurios iš jų, dar kovo mėn. visiškai nerašėe.receptų, o šiai dienai, jau yra pasiekusios iki 93 proc. ar net 100 procentų!". Lietuvoje, įgyvendinant ESIS programą, 100 procentų pasiekė 4 įstaigos, kurių tarpe ir Sangrūdos ambulatorija.

Versdami paskutinius kalendoriaus lapus, linkime tų pačių vertybių, sveikatos, pakantumo, laimės asmeniniame gyvenime. LINKIME GRAŽIŲ NAUJŲJŲ METŲ!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite