Angle down Atgal

Protu nesuvokiama istorija: prostitutei nužudžius savo dukras – jautrūs tėčio žodžiai mažylėms

Praėjusiais metais Jungtinę Karalystė supurtė šiurpus nusikaltimas, kai jauna mama nužudė dvi mažametes savo dukreles dėl to, kad šios trukdė jai dirbti prostitutės darbą.

23-ejų Louise Porton buvo nuteista kalėti iki gyvos galvos už dukrelių – 3-ejų Lexi Draper ir vos 16 mėnesių Scarlett Vaughan – nužudymą. Paaiškėjo, kad moteris norėjo nevaržomai dirbti prostitutės darbą, nesiderinant prie vaikų auginimo ir auklėjimo, todėl, jos manymu, lengviausias būdas buvo dukras nužudyti.

Šiandien Chris Draper, buvęs Louise sugyventinis, jaunėlei Scarlett socialiniame tinkle skyrė jautrią žinutę. Šiandien mergaitė būtų šventusi savo gimtadienį.

„Su gimimo diena, mano angelėli. Tėtis atvažiuos pas tave kiek vėliau, tu esi didelė tėčio mergaitė. Labai tavęs pasiilgau, norėčiau, kad būtum čia su mumis. Su visa šeima švęstume tavo gimtadienį, būtų tavo pusbroliai, tetos ir, svarbiausia, tavo vyresnioji sesutė.

Tikiuosi, kad ten aukštai turi smagų gimtadienio vakarėlį ir žinai, kad tėtis tave stebi. Mes visi tavęs labai pasiilgome. Tikiuosi, mano žinutė pasieks tave, mano maža beždžionėle. Mylėsiu tave amžinai. Tavo tėtis“, - skelbė žinutė internete.

Vyresnėlė Lexi buvo nužudyta 2018-ųjų sausį, o jaunėlė Scarlett – praėjus dar vos trims savaitėms. Ir tik praėjusią savaitę tėvas gavo galutinius leidimus, kad galėtų palaidoti mergaites. Jos buvo laidojamos tarsi princesės – baltuose karstuose, o juos vežime traukė puoštų arklių kinkinys.

Netrukus po laidotuvių tėvas dalijosi kita jausminga žinute: „Mano mergaitės pagaliau namuose. Šiandien jūsų šeima išleido jus amžino poilsio, nors turėtumėte būti kartu su tėčiu. Niekas niekada neatims ypatingos vietos mano širdyje, kuri amžinai priklausys jums. Labai jūsų pasiilgsime ir niekada nepamiršime. Miegokite ramiai, mažylės, tėtis saugos jus. Tėtis visada jus saugos“, - tuomet skelbė įrašas socialiniame tinkle.

Jis dažnai dalijosi informacija, kas vyksta bylos tyrime, kadangi tūkstančiai JK gyventojų nuo pat pradžių sekė nelaimės detales.

Primename, visa ši istorija primena tikrą siaubo filmą. Kaip jau naujienų portalas Anglija.today rašė, Louise nei neketino atsisakyti prostitutės darbo, nors ir sukūrė šeimą. Apie tai sužinojęs jos sugyventinis paliko namus, tačiau nesugebėjo laiku prisiteisti dukrelių globos.

Visgi, moters kaltė pripažinta tik šių metų vasarą. Prostitucija besivertusi Louise, kaip teigiama, ilgą laiką susitikinėjo su daugybe vyrų, kuriuos susirasdavo tiesiog internete.

„Kai netekome Lexi, mes jautėmės labai palūžę. Niekaip nesuvokėme, kad nebėra to mažo angelėlio. Ir tada mus pasiekė žinia apie Scarlett. Mes negyvenome kartu, išsiskyrėme, kai Louise buvo nėščia su antra dukrele. Su Lexi praleidome mažai laiko, Scarlett niekuomet ir nemačiau… Tačiau mano širdis vis tiek sugniuždyta. Negaliu patikėti, ką šios mažos mergaitės turėjo iškęsti“, - kalbėjo sukrėstas mergaičių tėtis, kuris jų mamą paliko sužinojęs apie jos profesiją.

Teisme apie moters veiklą buvo paviešinta dar daugiau sukrečiančių detalių. Dieną po pirmagimės mirties, pažinčių svetainėje ji susipažino su dar 41 vyru, o tyrėjai moterį tuomet apibūdino, kaip itin ramią ir be jokių iššaukiančių emocijų. Dar likus savaitei iki mergaitės mirties, Lexi gulėjo ligoninėje, o mama tuo metu smaginosi vyrams siuntinėdama savo nuogos nuotraukas tiesiai iš ligoninės tualeto ir planavo seksualinius susitikimus.

Dar kraupiau skamba faktai, kad kai policija paėmė moters telefoną ir tikrino naršymo istoriją, jos paieškoje buvo ieškoma – per kiek laiko atšala lavonas ir penki keistai dalykai, kurie nutinka, kai tu miršti.

Teisme paskelbta ir oficiali mergaičių mirties priežastis – jos buvo uždusintos. Ant Scarlett kaklo buvo netgi matyti spaudimo žymės.

Anglija.Today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite