Angle down Atgal

Prokuratūra atmetė versiją, kad Utenos parke miręs A. Remeikis tapo nusikaltimo auka

Nėra pagrindo teigti, kad praėjusią savaitę negyvas parke rastas Utenos savivaldybės administracijos direktorius Audrius Remeikis galėjo tapti nusikaltimo auka, tvirtina Utenos apylinkės prokuratūra. 

Anot ikiteisminiam tyrimui vadovaujančios prokurorės Aušros Gylytės, tyrimas yra pradėtas ir tęsiamas ne dėl nusikaltimo, o mirties priežasčiai nustatyti. 

„Remiantis tyrimo metu surinktais duomenimis, nėra pagrindo manyti, kad mirusysis tapo nelaimingo atsitikimo auka, taip pat nėra duomenų, kad jo atžvilgiu buvo padaryta nusikalstama veika“, – rašoma prokuratūros pranešime. 

Prokuratūros teigimu, pareigūnų surinkti duomenys leidžia atmesti kelias įvykio versijas, tarp jų – ir nusikaltimo. 

Kadangi šiuo metu dar nėra gauta teismo medicinos specialisto išvada, galutinis sprendimas dar nepriimtas. 

Tyrimą atlieka Utenos apskrities Kriminalinės policijos nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai. 

Praėjusį antradienį ryte pranešta, kad 1969 metais gimęs A. Remeikis pirmadienį, pusę septynių ryto, išėjo iš Taikos gatvėje esančių namų pasivaikščioti į Aukštakalnio parką. 

Apie 16 valandą policija sulaukė pranešimo, kad jis dingo be žinios. 

Antradienį popiet policija su visuomenės pagalba pradėjo A. Remeikio paiešką ir neilgai trukus rado jo kūną miškelyje, netoli jo įprastos pasivaikščiojimo vietos. 

Regiono žiniasklaidoje buvo pasirodę pranešimų, kad ant A. Remeikio kūno rasta durtinė žaizda, teigta, kad teisėsauga tiria žmogžudystės versiją. 

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite