Angle down Atgal

Profesionalaus psichologo pagalba, privatus vaikų psichologas

Mūsų vaikai yra vieni iš jautriausių ir pažeidžiamiausių visoje visuomenėje, todėl svarbu padėti jiems įveikti jų rūpesčius ir paruošti juos darnaus bei sėkmingo gyvenimo kūrimui. Daug padėti gali privatus vaikų psichologas, kuris įsigilins į vaiko problemas ir pasiūlys jam geriausius sprendimus. Privatumas yra labai svarbi psichologinės pagalbos sąlyga, leidžianti dar labiau pasitikėti specialistu, jam atsiverti, o šis savo ruožtu gali suteikti dar didesnę pagalbą.

Individualios psichoterapijos privalumai

Individuali terapija vykdoma akis į akį su psichologu. Konsultuojami vaikai ir paaugliai, suaugusieji, senjorai, visi susiduriantys su problemomis, nepriklausomai nuo socialinės padėties ar amžiaus. Privatus psichologas yra specialistas, kuriuo galite pasitikėti, nes tik abipusis pasitikėjimas atveria giliausią ryšį ir savitarpio pagalbą.

Individualios konsultacijos yra vykdomos įvairiais klausimais: išgyvenant įvairius konfliktus, susiduriant su kankinančiais jausmais (kalte, pykčiu, nuoskaudomis, baime, nerimu ar depresija), patiriant miego ar valgymo sutrikimus, kankinant košmarams bei daugybe kitų atvejų

Vaikų psichologinės problemos didele dalimi yra susijusios ir su tėvais, Todėl konsultacijoje neišvengiamai turi dalyvauti tiek tėvai, tiek vaikai. Tai padės psichologui geriau matyti problemų priežastis ir suteikti daugiau pagalbos.

Privatus vaikų psichologas pasirūpins visais vaikui tenkančiais psichologiniais iššūkiais, suteiks patikimą pagalbą vaikų tėvams. Nedelskite ir kreipkitės – laiku įveikti rūpesčiai padeda išvengti daugelio ateities nesusipratimų bei nesutarimų.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite