Prizininkai Lietuvos nacionalinės dziudo asociacijos čempionate

Tauragė

Brigita ŠliužaitėŠaltinis: Etaplius.lt

104183

Jurbarko Kūno kultūros ir sporto centro trenerio Viliaus Paukščio sportininkai iškovojo medalius.

Spalio 18 dieną Jurbarko KKSC trenerio Viliaus Paukščio sportininkai Samanta Barzdaitytė, Gabrielė Gabrielaitytė, Kamilė Girdžiūtė, Paulius Ceinorius, Gvidas Ceinorius, Paulius Margelis dalyvavo Lietuvos nacionalinės dziudo asociacijos suaugusiųjų čempionate. Iškovoti trys medaliai.

Svorio kategorijoje iki 63 kg, įveikusi dvi varžoves, bronzos medalį pelnė Gabrielė Gabrielaitytė. Nugalėjusi vieną varžovę, trečią vietą laimėjo Samanta Barzdaitytė (sv. kat. iki 52 kg). Bronzos medaliu pasipuošė ir Kamilė Girdžiūtė (per 78 kg).

Dvi pergales iškovojęs Gvidas Ceinorius (sv. kat. iki 60 kg) - penktas. Paulius Ceinorius (sv. kat. iki 60 kg) ir Paulius Margelis (sv. kat. iki 66 kg) šįkart pergalių neiškovojo, nors ir kovėsi pagirtinai. Minėtiems visiems sportininkams, išskyrus Kamilę Girdžiūtę, yra 15-16 metų. Tad kai kurių tai buvo debiutas suaugusiųjų grupėje.

Bronzos medalį laimėjo ir dar vienas buvęs trenerio Viliaus Paukščio sportininkas Lukas Lažauninkas (sv. kat. per 100 kg).