Prizines vietas užėmusiems Jonavos klubams – savivaldybės premijos

Kaunas

A. Reipos nuotr.

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt

172747

Jonavos rajono savivaldybėje penktadienį pasveikinti ir piniginėmis premijomis apdovanoti rajono sporto klubai, Lietuvos čempionatuose užėmę prizines vietas.

Trys jonaviečių klubai iškovojo visų trijų spalvų medalius: krepšinio klubas „Cbet“ tapo NKL čempionais, salės futbolo komanda „Vikingai“ LFF Futsal A lygoje užėmė antrąją vietą, o moterų tinklinio klubas „Aušrinė-KKSC“ Lietuvos moterų tinklinio čempionate laimėjo trečios vietos medalius.

„Tikrai įspūdingas sezonas ir Jonavos sportininkų pasiekimai. Neprisimenu tokių metų, kad būtų iškovoti visų spalvų medaliai ir užimtos visos prizinės vietos. Linkiu Jums visiems išlikti ant nugalėtojų pakylos ir ateityje, tik, galbūt, reikėtų rotuotis.

Savo ruožtu savivaldybė visada ras būdų Jus pastiprinti ir kartu pasidžiaugti“, - rajono sporto klubų vadovus pasveikino savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius.

Visi trys klubai pasidalins daugiau kaip 26 tūkst. eurų prizinį fondą.

Premijos klubams paskirtos pagal patvirtintą rajono savivaldybės tarybos Premijų sportininkams ir jų treneriams skyrimo ir mokėjimo tvarkos aprašą. 2021 m. yra numatyta 30 tūkst. eurų tokiems laimėjimams paskatinti, jie skiriami tiek komandinėms, tiek individualioms sporto šakoms.

„Jei laimėjimų bus daugiau, nei numatyta pinigų, skiriamų lėšų dydį galima bus siūlyti didinti – rajone tikrai gausu aukštų sportinių laimėjimų pelnančių sportininkų, todėl paskatinti tiek juos, tiek trenerius – viso rajono garbės reikalas“, - sakė mero pavaduotoja Birutė Gailienė.

Aukšto meistriškumo sporto klubams Jonavoje sukurtos puikios sąlygos treniruotėms ir varžyboms, kurios vyksta 2017 m. atidarytoje Jonavos sporto arenoje. Šiais metais planuojama baigti centrinio miesto stadiono rekonstrukciją, statomas naujas plaukimo baseinas.

2020 m. tradiciniuose sporto vadybos apdovanojimuose Lietuvos sporto federacijų sąjunga Jonavą paskelbė metų sporto miestu.