Angle down Atgal

Pristatytas Šiaulių miesto 2020 metų biudžetas

Šiaulių miesto savivaldybės administracija Šiaulių miesto tarybos nariams ir visuomenei pateikė išsamius 2020 m. Šiaulių miesto savivaldybės biudžeto projekto duomenis.

Biudžetas, dėl savo didelės apimties, pristatytas dviem etapais – sausio 16 ir 17 dienomis. Abi dienas Šiaulių miesto savivaldybės tarybos posėdžių salėje nuo 15 val. buvo pristatomos atskiros biudžeto programos, dalyviai galėjo užduoti papildomus klausimus. Pristatymas buvo tiesiogiai transliuojamas internetu, pristatymo vaizdo įrašą galima rasti Savivaldybės YouTube kanale.

Šiauliečiai ir kiti to pageidaujantys galėjo susipažinti su 2020 m. Šiaulių miesto savivaldybės biudžeto projektu – jis vadinamas svarbiausiu miesto metų dokumentu. Pirminis projektas visuomenei buvo pateiktas 2019 metų gruodį, o prieš keletą dienų biudžeto skaičiai atnaujinti patikslintais duomenimis.

Pristatymo pradžioje Savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis informavo, kad numatomos biudžeto pajamos 2020 metais turėtų siekti apie 154 milijonus eurų. Dotacijos sudaro 60,5 mln. eurų, mokesčiai – 63,2 mln. eurų, metų pradžios likutis – 15,6 mln. ir kitos pajamos –14,7 mln. Dotacijos šiemet mažėja, mokesčiai ir kitos pajamos auga.

Kaip ir ankstesniais metais, daugiausia lėšų numatoma skirti miesto švietimo sistemai – daugiau nei 67 milijonus, miesto infrastruktūros objektų priežiūrai ir modernizavimui numatoma skirti 28 mln. eurų.

Pristatymo metu Tarybos nariai ir visuomenės atstovai uždavė papildomus klausimus, tikslinosi pateikiamą informaciją. Biudžeto projektu aktyviai domėjosi ir internetu pristatymą stebėję žiūrovai.

Šiaulių miesto savivaldybės biudžeto projektą planuojama tvirtinti vasario 6-osios dienos Šiaulių miesto tarybos posėdyje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite