Angle down Atgal

Pristatyta Akmenės rajono Piliečių chartija

Šiandien Savivaldybėje surengtas Piliečių chartijos pristatymas, kurį internetu galėjo stebėti visi pageidaujantys.

Piliečių chartija, tai – Akmenės rajono savivaldybės inicijuota deklaracija – įsipareigojimas Akmenės rajono savivaldybės gyventojams, kuriuo siekiama atliepti gyventojų lūkesčius, gerinti teikiamų paslaugų kokybę nustatant jų standartus. Standartai – gyventojams aktualūs paslaugos kokybės, asmenų aptarnavimo parametrai, kurių įsipareigoja laikytis Akmenės rajono savivaldybė. Tikimasi, kas sukurta Akmenės rajono savivaldybės piliečių chartija leis užtikrinti chartijoje įtvirtintus kokybiškų paslaugų principus.

Akmenės rajono savivaldybė privalės laikytis chartijoje įtvirtintų nuostatų, o piliečiai (gyventojai) žinos kokios paslaugų kokybės gali tikėtis iš Savivaldybės administracijos darbuotojų ir ginti savo teises. Chartijoje cituojama ir Akmenės rajono savivaldybės vizija: kuriantis ir inovatyvus kraštas 30 000 žmonių.

Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas pasirašė Piliečių chartiją ir pristatymo žiūrovams parodė šį dokumentą. Kiek anksčiau, lapkričio 29 dienos posėdyje, Akmenės rajono savivaldybės taryba jau yra pritarusi Piliečių chartijai. Visas Savivaldybės tarybos sprendimas ir jo priedai publikuojami Savivaldybės interneto svetainėje www.akmene.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite