Audronio Rutkausko nuotr.
Angle down Atgal

Prisikėlimo aikštėje rinkosi patriotiškai ir šventiškai nusiteikę miesto gyventojai

Kovo 11 d. šiauliečiai minėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-metį. Prisikėlimo aikštėje rinkosi patriotiškai ir šventiškai nusiteikę miesto gyventojai. Čia vyko iškilminga Lietuvos Respublikos vėliavos pakėlimo ceremonija, kurią vedė Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazijos mokiniai Kamilė Railaitė ir Dominykas Girdziušas.

Lietuvos valstybės vėliavą kėlė jauna, perspektyvi ir aktyvi Šiaulių miesto šeima – Jolita ir Gediminas Krūmai su vaikais Dorotėja ir Teodoru.

Susirinkusi savo kraštą mylinti minia vieningai giedojo Lietuvos valstybės himną – „Tautišką giesmę“. Ceremonijoje dalyvavo ir prie šventinės atmosferos prisidėjo Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos merginų choras „Viva melodica“ (mokyt. Loreta Mikutienė), Šiaulių „Juventos“ progimnazijos 5–8 klasių jaunių choras „Melodija“ (mokyt. Loreta Mikutienė) ir Šiaulių pučiamųjų orkestras (meno vadovas ir dirigentas Stasys Vaičiulionis, dirigentas Gediminas Brūzga).

Pasibaigus iškilmingai Lietuvos valstybės vėliavos pakėlimo ceremonijai, Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės kariai buvo išlydėti į Jungtinių Tautų vadovaujamą operaciją Malyje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite