Angle down Atgal

Prisijunk prie VŠĮ „Binada“ savanorių komandos!

VŠĮ „Binada“ ieško naujų komandos narių!

Ieškome naujų komandos narių!!!

Savanorystė – pats puikiausias būdas atrasti save ir padėti likimo nuskriaustiesiems, kurie patys savimi negali pasirūpinti, tačiau savo geru elgesiu , spindinčiomis akytėmis bei vizgančia uodegyte – atsidėkoja.

Nors ir turime gausų savanorių būrį, tačiau ieškome ir naujų komandos narių. Visados ieškome savanorių, kurie negailėtų nors vienos dienos per savaitę savo laiko skirti gyvūnams ir atvykti į prieglaudą padėti. Prieglaudoje visuomet yra darbų, todėl savanoriai neturėtų išsigąsti sunkaus darbo ir būti atsakingi už juos.

Visada mums reikia aktyvių savanorių šioms veikloms:
-Rėmėjų paieškai
-Gyvūnų globai namuose
-Vairuojantys, padėdantys vežti mūsų beglobiukus į vet.klinikas
-Prieglaudos gyvūnų priežiūrai
-Statybų,remontų darbais
-Fotografai
-Tekstų kūrėjai
-Skelbimų platintojai .

Pats svarbiausias dalykas, ką turi turėti savanoris – meilę gyvūnams ir aistrą jiems padėti. Nebijoti iššūkių, nes su jais dažnai susiduriame. Kantrybę, kadangi visi puikūs rezultatai ir į darbą įdėtas laikas –ateina tik su kantrybe, nes ne viskas vyksta iš karto.

Mes jums pažadame, kad kai atvyksite pas mus, jums čia labai patiks. Mūsų vadovė ir savanoriai – labai draugiški ir supratingi. Padėsime jums apsiprasti ir susipažinti su mūsų veikla ir globotiniais, papasakosime jums apie viską plačiau.

Jeigu kažkas susidomėjote ir norite prie mūsų prijungti,
kreiptis – 863668876 ir lauksime jūsų atvykstant!
Miestas: ŠIAULIAI

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite