Angle down Atgal

„Prisijungusi Lietuva“: alytiškiai kviečiami į biblioteką ir „Kaimynadienį“ prie progimnazijos

Daugiau kaip 60 procentų darbo ieškančių Alytaus miesto gyventojų stokoja kompiuterinio raštingumo. Tai atskleidė atlikta analizė.

Nepaisant išvystytos ryšių infrastruktūros Lietuvoje, kai internetu gali naudotis beveik 99 proc. Lietuvos gyventojų, tyrimai rodo, kad interneto vartotojų skaičius atsilieka.

Užimtumo tarnybos atlikta darbo rinkos tendencijų stebėsenos analizė atskleidė, kad beveik du trečdaliai (apie 60 proc.) darbo ieškančių žmonių Lietuvoje stokoja skaitmeninių įgūdžių.

Ilgametis Lietuvos viešųjų bibliotekų draugas asociacijos „Langas į ateitį” kartu su partneriais kviečia įsilieti į nacionalinį projektą „Prisijungusi Lietuva“, kuris skirtas visiems Lietuvos gyventojams, norintiems išmokti ir pagilinti savo skaitmenines žinias, efektyviai, saugiai, atsakingai bei kritiškai naudotis informacinėmis technologijomis bei internetu ir e. parašo teikiamomis galimybėmis.

Alytiškiai kviečiami atvykti į artimiausią biblioteką ir ieškoti projekto „Prisijungusi Lietuva“ arba rugsėjo 13 d., penktadienį, 16 val. susitikti „Kaimynadienyje“ Likiškėlių progimnazijos stadione (Likiškėlių g. 12) ir sužinoti apie siūlomas iniciatyvas bei galimybes.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite