Angle down Atgal

Prisiekė du nauji Panevėžio miesto tarybos nariai: L. Jagminas ir P. Urbšys

Šiandien Panevėžio miesto savivaldybėje prisiekė du nauji Tarybos nariai: nepartinis Lauras Jagminas ir buvęs Seimo narys Povilas Urbšys.

L. Jagminui vieta Panevėžio miesto taryboje atsirado Seimo nariu tapus buvusiam vicemerui „valstiečiui“ Deividui Labanavičiui. L. Jagminas 2019 m. pavasarį vykusiuose Savivaldybių tarybų rinkimuose dalyvavo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąraše.

Tuo tarpu P. Urbšys į Panevėžio miesto tarybą nutarė ateiti dirbti po to, kai spalį vykusiuose Seimo rinkimuose, nebepateko į šalies parlamentą. P. Urbšiui vieta Taryboje atsirado, kai Tarybos nario mandato atsisakė visuomeninio rinkimų komiteto „Kurkime jaukų miestą KARTU“ atstovė Erika Kosej.

P. Urbšys yra šio judėjimo idėjinis lyderis.

„Taip, užleidžiu P. Urbšiui vietą. Apsispręsti nebuvo sunku. Juolab kad 2019 metų savivaldos rinkimuose jis sulaukė didžiausio rinkėjų palaikymo, bet tuomet pasirinko dirbti Seime, o man, pagal eilę, atiteko darbas Taryboje. Tikrai nesunku buvo atsisakyti Tarybos nario mandato – P. Urbšys yra brandesnis ir daugiau gali nuveikti Panevėžio labui“, – prieš savaitę naujienų portalui JP aiškino E. Kosej.

Panevėžio miesto taryboje yra 27 nariai.

Rinks ir vicemerą

Beje, Panevėžio miesto savivaldybės taryba šiandien iš pareigų ketina atleisti jau nedirbantį vicemerą Deividą Labanavičių ir naujuoju mero pavaduotoju paskirti finansininką L. Jagminą.

Tarybos sprendimo projekte nurodoma, kad D. Labanavičius iš Panevėžio miesto savivaldybės mero pavaduotojo pareigų atleidžiamas atbuline data – nuo lapkričio 12 dienos.

Mat vicemeras spalį Panevėžio vakarinėje apygardoje buvo išrinktas į Seimą ir jau dirba ten.

Pagal Konstituciją, Seimo nario pareigos nėra suderinamos su jokiomis kitomis, todėl „valstietis“ D. Labanavičius jau yra atsisakęs Panevėžio miesto savivaldybės tarybos nario mandato.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite