Angle down Atgal

Priežastys, kodėl ryte atsikėlus gali skaudėti galvą

Kiekvienas žmogus nori ryte jaustis gerai. Bet kartais ryte gali skaudėti galvą. Ne paslaptis, kad tai kelia pyktį ir stresą. Taigi kodėl rytais skauda galvą?

1. Tai siejama su galvos skausmu

Galvos skausmai paprastai prasideda nedideliais kiekiais, nuo kelių minučių iki kelių valandų, vėliau pamažu praeina.

Šviesa, triukšmas, čiaudulys, nuovargis, fiziniai pratimai gali stipriai paveikti galvos skausmą.

2. Gerai išsimiegokite

Žmogaus kūnui reikia nuo 7 iki 8 valandų miego. Kai nemiegate pakankamai ir negalite pailsėti, pabudus ryte jums skauda galvą. Be to, profesionalūs gydytojai nustatė, kad padidėjęs širdies susitraukimų dažnis, padidėjęs kraujospūdis ir streso kontrolė gali sukelti galvos skausmą.

Norėdami to išvengti, gerkite vaistus nuo skausmo ryte, kad palengvintumėte galvos skausmą. Jei ryte skauda galvą, gydytojai pataria miegoti 20–30 minučių ilgiau. Štai kodėl kūnas veikia gerai ir skauda galvą.

3. Geriate per daug skysčių su kofeinu

Kofeinas paveikia nervų sistemą. Taigi kavos vartojimas prieš miegą gali paveikti jūsų mieguistumą. Poveikis yra toks pat, kaip ir aukščiau paminėtų simptomų ir atkreipkite dėmesį, kad neturėtumėte gerti kavos prieš miegą.

4. Knarkimas

Gydytojai patvirtino, kad antsvorio turintys žmonės negali gauti pakankamai deguonies.Todėl atsiranda knarkimas, kuris trikdo miegą.

5. Prieš miegą vartojote alkoholį

Dėl alkoholio vartojimo ryte gali skaudėti galvą. Alkoholio vartojimas šalina organizmo skysčius, dėl ko gali sutrikti smegenys. Taip pat nepamirškite, kad tai sukelia mieguistumą. Gerkite skysčius. Vitaminas C padeda apsaugoti kepenis nuo žalingo alkoholio poveikio.

6. Kita rimta problema

Jei galvos skausmas ryte kartojasi nuolat tai yra pavojinga. Todėl jums reikia apsilankyti pas gydytoją ir tinkamai pasirūpinti savimi. Priešingu atveju atkreipkite dėmesį, kad tai gali turėti įtakos jūsų regėjimui.

Šaltinis

https://zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite