Angle down Atgal

Prieštaringi įvykiai

Tai yra skaitytojo nuomonė, už kurios turinį Etaplius.lt redakcija neatsako.

Noriu papasakoti du prieštaringus įvykius. Esu vadinama senjorė. Atvažiavau prie parduotuvės. Mašinai prisiparkuoti vietos kaip ir nėra. Yra vietelė, bet matyt, skubantis vairuotojas pastatė truputį skersą savo mašiniuką. Šiaip taip įspraudžiu ir aš savo. Žinia, kad atsistoju ant baltos linijos.

Noriu papasakoti du prieštaringus įvykius. Esu vadinama senjore. Atvažiavau prie parduotuvės. Mašinai prisiparkuoti vietos kaip ir nėra. Yra vietelė, bet matyt, skubantis vairuotojas pastatė truputį skersą savo mašiniuką. Šiaip taip įspraudžiu ir aš savo. Žinia, kad atsistoju ant baltos linijos.

Apsipirkus ateinu, anos mašinos nebėra, bet yra kita. Pro vairuotojo dureles, bandau įlįsti, bet didžiulis mano pilvas, netelpa. Pro keleivio pusę negaliu įlipti, nes sugedusi spynelė.Rymau ant mašinos, stovėti nelabai yra svekatos.

Įtraukusi savo balioninį pilvą vis bandau pralysti ir atidaryti dureles. Ne tai ne. Matau, kad stebi mane tėtis su sūnumi (apie 10 metų). Užjaučia. Jau norėjau bernuko prašyti, kad pabandytų įlipęs atidaryti keleivio dureles. Kaip nors būčiau įsirangius. Bet išėjo jo mama. Atsisėdo į tą mašiną ir pasakė man, kad mokyčiausi parkuoti savo mašiną. Tai ir mokausi.

2018 metais per Motinos dieną teko atsisėsti į vežimėlį. Buvome Šventojoje. Kurortas, žinia, dar neparuoštas sezonui. Anūkas mane stumia (12 metų). Šaligatviai nepritaikyti, bet judam pirmyn. O vaikštinėja jaunimėlis. Gal ir bijočiau vakare sutikti. Neprašomi padeda nukelti vežimėlį. Labai atsiprašau, kad neįvertinau šiuolaikinio jaunimo. Jie šaunūs.

Tokie mano patirties atvejai. Tikiesi pagalbos, o gauni patyčią. Tikiesisi patyčios, o gauni pagalbą. Ačiū už patirtį.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite