Angle down Atgal

Priešmokyklinis ugdymas

Prieš leidžiant vaiką į mokyklą, svarbu pasirūpinti, kad priešmokyklinis ugdymas būtų atliekamas tinkamai ir vaikas įgautų visokeriopų žinių bei įgūdžių, reikalingų pasiruošimui.

Patyrę auklėtojai pasirūpins vaiko ugdymu, užėmimu ir branda, padėdami žengti tuos pirmuosius savarankiškus žingsnius į naują gyvenimo etapą. Sužinokite daugiau, kaip atliekamas vaiko ugdymas, kokie svarbiausi jo įgūdžiai skatinami ir kaip atrasti patyrusius auklėtojus, kurie yra savo srities specialistai, kuriems drąsiai galėtumėte patikėti savo atžalas.

Dėmesys – subalansuotam žinių ir kūrybingumo vystymui

Norint tinkamai paruošti vaiką gyvenimui, vienodai svarbu tiek būtinosios pradinės žinios, tiek kūrybingumo ugdymas. Šiuos dalykus puikiai išmano patyrę auklėtojai, mokantys atrasti unikalius kiekvieno vaiko gabumus ir juos kryptingai skatinti. Darželiuose vaikai užimami įvairiais žaidimais, loginio mąstymo skatinimo užduotimis, mokosi padėti vieni kitiems, įgauna komunikacinių įgūdžių ir daug kitų pačių būtiniausių žinių.

Individualus ugdymas

Ugdymas vyksta pagal iš anksto sudarytą profesionalią programą, kurioje numatomi svarbiausi, kertiniai ugdymo punktai, tuo pačiu atsižvelgiant į vaiko asmenybę ir pritaikant tą programą prie specifinių poreikių. Tai padeda išmokyti vaiką originaliai, kritiškai ir kūrybingai mąstyti, su laiku jam tampa lengviau pačiam išmokti atpažinti savo geriausias savybes, talentus ir juos vystyti.

Patikimas, profesionalus ir vaiką visokeriopai paruošiantis, kurį atlieka savo srities specialistai! Patikėkite savo vaikus patyrusiems auklėtojams, kurie paruoš brandesnę vaiko asmenybę ruošiantis pradėti eiti į mokyklą.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite