Angle down Atgal

Prieš tautodailininkę ir jos vyrą – kumščiais

Sekmadienio vakaras žinomai rajono tautodailininkei, ūkininkei Birutei Dapkienei ir jos vyrui Virginijui gerokai apkarto. Miesto širdyje – Nepriklausomybės aikštėje – prieš juos smurtavo du neblaivūs nepažįstami vyrai. Neapsieita be kraujo praliejimo.

Mosavosi kumščiais

B. Dapkienė skaudžiu įvykiu pasidalijo feisbuke. „Gimtajam…“ nukentėjusioji sakė mananti, kad su tokiais įvykiais reikia kovoti viešumu. „Temstant lekiam į galeriją (Nepriklausomybės a. – aut. past.) iškrauti dekoracijų kalėdiniam laikotarpiu. Laiko daug neturim, dar laukia vakarinė ūkio ruoša… Čia džiaugsmai ir baigiasi… Pro šalį keliauja du nepažįstami vyriškiai, solidžiai atrodantys ir solidžiai apsvaigę“, – nemalonios istorijos pradžią prisiminė B. Dapkienė. Anot moters, vyriškiai pradėjo priekabiauti, išvadino necenzūriniais žodžiais, grasino sutrinti. „Vyrui išlipus iš automobilio ir paprašius atsiprašyti, „gražuoliai“ puolė jį provokuodami muštynes. Vyras dar sykį paprašė apsiraminti ir keliauti savais keliais, o manęs paprašė iškviesti policiją“, – pasakojo nukentėjusioji.

Istorija rutuliojosi toliau. „Kol skambinau bendruoju pagalbos telefonu112, kol sujungė, kol išpasakojau situaciją, kol pagrojo muzikėlė, tik tada sujungė su policija. Matau, kažkur kažkas bėga, eina, kažkokie žmonės galbūt filmuoja incidentą, o gal kviečia policiją. Atvyksta keletas policijos ekipažų. Suima įtariamąjį, kitas kampais pasišalina“, – pasakojo moteris ir prisipažino, kad viskas jai atrodė lyg sulėtintam kine.

B. Dapkienės vyras atsidūrė rajono ligoninės priimamajame, medikams teko siūti jo prakirstą lūpą. „Veikėjai provokavo. Pliaukšėdami vyrui per veidą muštynių nesukėlė, todėl trenkė jam ir ruošėsi sprukti. Vyras juos gaudė po Nepriklausomybės aikštę, kad įduotų policijai. Laikė užlaužęs rankas tol, kol atvyko ekipažai“, – incidentą prisiminė moteris.

Moteris šokiruota: „Solidūs ir, pasirodo, pareigas užimantys vyrai prisisiurbę elgiasi neadekvačiai. O ką jei būčiau viena? Būčiau, kaip grasino, sutrinta? Už ką? Kad pasirodžiau ne laiku ir ne vietoje?“

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite