Angle down Atgal

Prieš Šiaulių vaikų globos namų pavertimą laikina gyvenamaja vieta!

Šiaulių miesto savivaldybės Tarybos valdančioji koalicija planuoja reorganizuoti Šiauliuose esančius vaikų globos namus ir „Šaltinio“ patalpose (adresu Vytauto g. 182, Šiauliai) įkurti laikinuosius gyvenamuosius namus 120 asmenų. Asmenys neturintys, kur apsistoti čia galės gyventi iki 6 mėnesių trukmės.

Miesto centrinėje dalyje, kur itin gausus švietimo, ugdymo įstaigų tinklas, gydimo įstaigų miestelis, miesto sporto ir užimtumo bazės, šalia eilė reprezentacinių miesto vietų bus įkurta įkalinimo įstaigų „etatininkų“, šiaip visokio plauko asocialių asmenų ar visuomenėje nepritampančių individų apsistojimo oazė.

Net sunku nusakyti kuo taps gero kilometro spindulio aplink esanti vieta, apie saugią kaimynystę net neverta kalbėti, kriminogeninė situacijas apsivers 180 laipsniu kampu. Mikrorajonas taps atgrasiu ir garsės kaip anksčiau Žalgirio g. ar panašiai.

Nejau miesto valdžia tokioms patalpoms neranda vietos už miesto ribų ir nori miestiečius ir jų vaikus paversti gyvenamos vietos įkaitais?

Neabejingus miestiečius ir geros valios visuomenę kviečiame pasirašyti peticiją ir paraginti draugą, giminaitį, netylėti ir neužsimerkti į opius mūsų miesto klausimus. Ačiū kiekvienam Jūsų.

Peticiją rasite paspaudę šią nuorodą: https://www.peticijos.lt/visos/75271/pries-siauliu-vaiku-globos-namu-pavertima-laikina-gyvenamaja-vieta/

comment Skaitytojų komentarai (5)

Taip pat skaitykite