Prieš „Neptūną“ karaliavę „Šiauliai“ pasiekė didžiausią sezono pergalę

Klaipėda
LKL nuotr.

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sekmadienį vyko vienintelis mačas, kuriame didesnės intrigos žiūrovai nesulaukė.

„Šiaulių“ (7/18) ekipa namuose 99:68 (22:18, 27:10, 26:15, 24:25) sutriuškino Klaipėdos „Neptūną“ (8/17).

„Šiauliams“ tai yra didžiausia sezono pergalė.

„Šiaulių“ komanda situaciją kontroliavo nuo pat antrojo kėlinio. Andy Van Vlietas ir Justas Furmanavičius skirtumą vertė vis didesniu, o po Mindaugo Lukauskio metimo komandas skyrė jau daugiau nei 20 taškų – 48:27.

Po didžiosios pertraukos situacija nepakito. „Šiauliai“ startavo septyniais taškais be atsako, pranašumą vertė jau dvigubu (70:34), o prieš paskutinį ketvirtį jautėsi jau labai ramiai. „Neptūno“ puolimas taip ir neužsikūrė, tad stebuklo sukurti nepavyko. Maža to, Žygimantui Janavičiui rungtynės baigėsi likus dar 4 minutėms, kadangi iš pradžių jis užsidirbo techninę, o vėliau – nesportinę pražangą.

Kelias minutes pažaisti gavo Jonas Paukštė (2.34 min.) ir Paulius Danusevičius (3.48 min.)

Arminas Urbutis pelnė 18 taškų, atkovojo 11 kamuolių bei surinko 29 naudingumo balus. Jam tai – efektyviausias sezono mačas „Betsafe-LKL“, iki karjeros rekordo pritrūko 3 efektyvumo balų.