Angle down Atgal

Prieš „Jamam“ – akibrokštas parduotuvių darbuotojams

Prekybos centrų darbuotojų lygos, siekiančios suvienyti visus Lietuvos prekybos centrų darbuotojus, oficialioje socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje ketvirtadienį buvo išplatintas pareiškimas, kuriuo siekiama atkreipti dėmesį į neteisybę, su kuria susiduria didžiausiuose Lietuvos prekybos centruose dirbantys darbuotojai.

Pasak įrašo autorių, „Akropolis“ išplatino pranešimą, jog akcijos „Jamam“ metu parduotuvių darbuotojai negalės statyti automobilių prekybos centro aikštelėje. Jiems siūloma į darbą važiuoti viešuoju transportu, taksi, ar rinktis kitur esančias automobilių statymo aikšteles.

„Gegužės 24 - 26 d. Lietuvos „Akropoliuose“ vyks akcija „Jamam“. Maža ženkliai išaugusio darbo krūvio tomis dienomis, prekybos centrų darbuotojai dar ir negalės naudotis parkavimo aikštele, – skelbia Prekybos centrų darbuotojų lyga. – Taip, galbūt tai nėra didžiausia problema, bet tai tik dar kart parodo visišką prekybos centrų nesiskaitymą su darbuotojais. Juk mažų mažiausiai būtų galima kompensuoti darbuotojų nepatogumą ar išaugusias kelionės/parkavimo išlaidas. „Akropolio“ atstovas teigė, kad tai yra kaina, kurią darbuotojai turi sumokėti vardan kliento (ir, žinoma, vardan įmonių pelno). Tačiau klientų gerovė ir patogumas neturėtų būti kuriami darbuotojų sąskaita!“

Po įrašu kilo komentarų audra. „Tokie dalykai yra neteisėti. Kitą kartą darbdavys sugalvos nuogas kasininkes į kasas susodinti, kad pritraukt pirkėją“, – komentavo viena internautė. „Tai gal jie nori apmokėti tas taksi paslaugas, kad siūlo į darbą taksi atvykti?“, – siūlė kita komentatorė.

O kaip tokį darbdavių elgesį vertinate jūs?

comment Skaitytojų komentarai (3)

Taip pat skaitykite