Angle down Atgal

Prienuose dėl stipriausiojo vardo varžėsi Lietuvos galiūnai

Praėjusį šeštadienį Prienų vasaros estradoje įvyko paskutinės šio sezono galiūnų varžybos. Į Prienus atvykę stipriausi šalies vyrai Lietuvos čempionato finale varžėsi dėl galiūnų galiūno titulo.

Dar prieš metus rugsėjo mėnuo lepino vasariškais orais, deja, šiemet į vasaros estradą susirinkusius galiūnus pasitiko vėsiu oru ir lietumi, kuris sportininkams nepadėjo siekti pačių aukščiausių savo karjeros rezultatų. Atidarydamas čempionatą Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas susirinkusiems linkėjo, jog oro sąlygos nepridarytų galiūnams kaprizų ir, žinoma, garbingos kovos bei gerų rezultatų.
O sportinė kova buvo išties atkakli, mat, demonstruodami puikų pasirengimą ir meistriškumą, sportininkai kone „lipo vieni kitiems ant kulnų“, o pirmąsias prizines vietas skyrė vos vienas ar netgi pusė taško.
Po daugiau nei tris valandas trukusios kovos išaiškėjo ir finalo nugalėtojas. Juo tapo praėjusių metų Lietuvos galiūnų čempionato 3 vietos nugalėtojas Karolis Aleksandravičius, šiemet gana sėkmingai pasirodęs jau pirmoje vilkiko tempimo rungtyje. Vos puse taško nuo Karolio atsiliko Dainius Repšys, surinkęs 35,5 taško ir užėmęs antrąją vietą. Bronzinę trečiąją vietą iškovojo Audrius Jokūbaitis, savo sąskaitoje sukaupęs 34,5 taško.
Nepaisant žvarbaus oro, į Prienų estradą sugužėjo ir saujelė žiūrovų. Jiems organizatoriai taip pat buvo paruošę ištvermės reikalaujančių rungčių ir, žinoma, prizų.
Rimantė Jančauskaitė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite