Angle down Atgal

Prienų „Žiburio“ gimnazija vėl sukvietė į vikingų valčių varžybas

Tęsdama prieš daugiau nei dešimtmetį pradėtas tradicijas, spalio 10 dieną Prienų „Žiburio“ gimnazija vėl sukvietė į vikingų („žalčių“) valčių varžybas, skirtas Tarptautinei mokytojų dienai paminėti.

Jau tryliktąjį kartą organizuojama regata, nepaisant apniukusio rudeniško oro, kasmet sulaukia vis daugiau rajono moksleivių susidomėjimo. Varžybų metu Nemuno bangų slidumą išbando ne tik moksleiviai, bet ir mokytojai, tėvai bei mokyklų alumnai (buvę mokiniai).
2019 metais mero taurę iškovoję „Žiburio“ gimnazijos atstovai praėjusį šeštadienį dar kartą apgynė geriausių irkluotojų rajone vardą. Šiemet pirmąją vietą ir Mero taurę iškovojo gimnazijos abiturientai, antroji vieta atiteko „Žiburio“ alumnams, na, o trečioji – II a klasei.
Savo jėgas tarpusavyje išbandė ir patys „žiburiečiai“, atskiromis klasėmis varžęsi dėl „Žiburio“ taurės, kuri atiteko II A klasės įgulai.
Azarto netrūko ne tik vandenyje, bet ir ant kranto, kur susirinko gausios moksleivių palaikymo komandos, raginusios irkluotojus neatsilikti nuo varžovų. Čia taip pat vyko ir žolės slidžių, virvės traukimo ir kitos rungtys. Susirinkusiems sušalti neleido liaudiški šokiai, karšta arbata ir košė bei „Žiburio“ gimnazistų tėvų suręstas laužas.
Parengė Rimantė Jančauskaitė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite