Angle down Atgal

Prienų rajone užfiksuotas aštuntas COVID-19 atvejis

Rugpjūčio 4 d. Prienų r. savivaldybėje užfiksuotas jau 8 užsikrėtimo COVID-19 infekcija atvejis, siejamas su tuo pačiu židiniu – prieš savaitę vykusia ekskursija. Iš aštuonių susirgusiųjų septyni – Išlaužo seniūnijos gyventojai, vienas – Prienų miesto.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras vykdo šių atvejų epidemiologinį tyrimą: apklausia asmenis, aiškinasi užsikrėtimo aplinkybes, sąlytį turėjusius asmenis bei kitą epidemiologiškai svarbią informaciją.
Mieli krašto gyventojai, galimai yra ir daugiau atvejų, ypač besimptomių, todėl nėra kito būdo išvengti infekcijos plitimo ir ją suvaldyti, kaip saugotis patiems ir saugoti kitus. Labai prašau visų įstaigų, įmonių ir organizacijų bei visų gyventojų atsakingai vertinti galimas rizikas. Laikykitės visų oficialių Sveikatos apsaugos ministerijos, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro ir sveikatos specialistų rekomendacijų. Svarbiausia – riboti fizinį kontaktą, laikytis saugaus ne mažesnio kaip 1 metro atstumo, dėvėti veido apsaugos priemones, plauti rankas. Virusui paveikesni yra vyresnio amžiaus asmenys, ypač sergantys ir papildomomis lėtinėmis ligomis, todėl, gerbiami senjorai, – į visas įstaigas eikite tik tada, jei neturite jokios kitos galimybės išspręsti savo reikalų telefonu ar elektroniniu paštu. Į parduotuves eikite ne tik su veido kaukėmis, bet ir pirštinėmis, naudokitės dezinfekcinėmis priemonėmis.
Mieli krašto žmonės, nors viešieji renginiai nėra stabdomi, kol situacija savivaldybėje nesuvaldyta, apgalvokite savo dalyvavimą renginiuose, ypač uždarose patalpose.
Kviečiu išlaikyti rimtį, bet tuo pat metu ir būti budrius, saugoti save ir aplinkinius.

Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite