Angle down Atgal

Prienų rajone nustatytos įmonės, nuslėpusios beveik 40 tūkstančių eurų mokesčių

Trečiadienį Prienų rajone nustatytos įmonės, nuslėpusios beveik 40 tūkst. eurų mokesčių, pranešė Kauno policija.

Pareigūnai nustatė, kad bendrai įmonės neteisėtai realizavo beveik 2 tūkst. tonų medžiagų ir nuslėpė mokesčių už 38 tūkst. eurų.

Anot Kauno policijos išplatinto pranešimo, kriminalistai nustatė keletą įmonių, kurios veikia įmonių grupėje. Jos ne tik apgaulingai tvarkė apskaitą, bet ir neteisingai teikė duomenis apie gaunamas pajamas, klastojo duomenis.

Per ikiteisminį tyrimą išsiaiškinta, kad kelių įmonių vadovai jau daugiau nei metus į įmonės buhalterinę apskaitą neįtraukia dalies vykdomų operacijų, dalies darbuotojų užmokesčio bei parduodamos produkcijos gautų lėšų ir ūkinių operacijų neįformina apskaitos dokumentuose.

Kauno policija apskaičiavo, kad vienos iš įmonių realus likutis nuo dokumentinio skiriasi 229 tonų, o kitos – net 1672,5 tonos.

Per devynias kratas įmonių grupės patalpose ir atsakingų asmenų gyvenamosiose vietose paimta įvairių dokumentų, kompiuterių bei daugiau 12 tūkst. eurų, jie, įtariama, įgyti neteisėtai.

Tą pačią dieną įtarimai dėl nusikalstamų veikų pateikti toje pačioje įmonių grupėje dirbantiems dviem vadovams, gimusiems 1956 ir 1983 metais. Jiems skirtos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti, asmens dokumentų paėmimas bei periodinė registracija policijos įstaigoje.

Įtariamiesiems gresia laisvės atėmimas iki ketverių metų.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite