Angle down Atgal

Prieglobsčio prašytojams pagerintos gyvenimo sąlygos

VSAT Užsieniečių registracijos centre (URC) Pabradėje apgyvendintiems prieglobsčio prašytojams už ES lėšas buvo pagerintos priėmimo ir apgyvendinimo sąlygos.

VSAT baigė įgyvendinti Prieglobsčio, migracijos ir integracijos fondo 2014–2020 m. nacionalinės programos projektą PMIF-1.1.1-V-02 „Prieglobsčio prašytojų apgyvendinimo sąlygų gerinimas (esamo statinio paprastasis remontas)“.

Projekto tikslas buvo sukurti tinkamas sąlygas, būtinas prieglobsčio prašytojų priėmimui ir apgyvendinimui užtikrinti URC. Ypatingas dėmesys skirtas pažeidžiamų prieglobsčio prašytojų poreikiams, jų priėmimo ir apgyvendinimo sąlygų kokybei URC.

Šiam tikslui pasiekti prieglobsčio prašytojų bendrabučio I aukšte esančiose patalpose atliktas remontas, kelios patalpos pritaikytos negalią turintiems asmenims. Visame pastate buvo pakeisti langai su naujomis išorinėmis nuolajomis ir vidinėmis palangėmis su pilna angokraščių apdaila.

Taip pat pakeisti pastato latakai ir lietvamzdžiai. Prie įėjimo į pastatą įrengtas pandusas su turėklais, skirtas negalią turinčių prieglobsčio prašytojų poreikiams.

Taip pat įsigyta įrangos, įrenginių, baldų, patalynės ir kito turto, kuris pagerina prieglobsčio prašytojų buities ir higienos sąlygas.

Iš viso pagal šį projektą atlikta darbų ir įsigyta turto už 97 800 Eur.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite