Angle down Atgal

Prie Rokiškio ežero – naujai įrengta vaikų žaidimų aikštelė

Ši pramogų mažiesiems poilsiautojams erdvė – dalyvaujamojo biudžeto rezultatas, kai bendruomenės iniciatyvų projektų konkursą laimėjo asociacijai „Rokiškio mamų klubas“ priklausančių mamų ir jų vadovės Enrikos Pavilonienės pasiūlyta idėja, sulaukusi daugiausiai gyventojų palaikymo. 

„Prie ežero jau buvo įkurta erdvė aktyviam poilsiui (veikė batutų parkas, naujai įrengtas vandenlenčių parkas, puikiai sutvarkytas paplūdimys, todėl norėjosi pasiūlyti įrengti žaidimų aikštelę mažiesiems vaikams, šeimai atvykus poilsiauti, veiklos turėtų visų amžiaus grupių gyventojai”, – sakė E. Pavilonienė.

Rajono vadovas Ramūnas Godeliauskas džiaugiasi, kad Rokiškis rajono savivaldybė, viena iš nedaugelio savivaldybių Lietuvoje, suteikusi galimybę gyventojams įsitraukti į sprendimų priėmimus puoselėjant, gražinant miestą bei išreikšti savo valią, ko, jų akimis, labiausiai pasigendama, trūkstama mieste.

„Tikiuosi, kad ir kitais metais dalyvaujamajam biudžetui skirtos lėšos paskatins gyventojus imtis iniciatyvų, kūrybos ir generuoti idėjas jau dabar. O mes su komanda padėsime jas įgyvendinti”, – teigė rajono meras.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite