Angle down Atgal

Prie „Europos“ verslo centro Vilniuje užsidegė elektros transformatorinė

Pirmadienį prie „Europos“ verslo centro Vilniuje kilo gaisras elektros transformatorinėje, evakuoti žmonės iš to paties pavadinimo prekybos centro. 

„Siekiant užtikrinti centro lankytojų ir darbuotojų saugumą, buvo paskelbta prekybos centro evakuacija. Mūsų žiniomis, gaisro metu žmonės nenukentėjo, gaisras kilo prekybos centro kaimynystėje veikiančio verslo centro transformatorinėje“, – prekybos centro pranešime cituojama jo direktorė Eglė Juškienė. 

Daugiau informacijos apie įvykį, jo likvidavimą ir priežastis prekybos centras žada pateikti vėliau. 

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Edita Zdanevičienė BNS informavo, kad gaisras kilo Konstitucijos prospekte 7A esančiame verslo centre. 

Anot jos, transformatorinė yra prie pat 18 aukštų verslo centro. Turimais duomenimis, dūmai į daugiaaukštį pastatą nepatenka. 

Įvykio vietoje šiuo metu dirba gausios ugniagesių pajėgos – penkios autocisternos, autokopėčios ir štabo automobilis, laukiama iškviestų ESO darbuotojų. 

Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja BNS informavo, kad pranešimas apie įvykį buvo gautas 14.26 valandą. 

„Pranešė apsaugos darbuotojas, kad „Europos“ verslo centre sproginėja kažkas, užsidegė transformatorinė“, – sakė ji. 

Į įvykio vietą taip išsiųsti ir keli policijos ekipažai. 

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite