Angle down Atgal

Prie durų paliktas kūdikis: raštelyje nupasakojama jo atėjimo į pasaulį istorija

JAV, Floridos valstijoje, Orlande, prie durų buvo rastas vos dienos amžiaus kūdikis. Šalia jo – raštelis, kuriame pateikiama jo atėjimo į šį pasaulį istorija.

Savaitgalį viena „Willow Key“ butų komplekso Orlande gyventoja šalia savo durų rado vos vienos dienos amžiaus kūdikį, suvyniotą į antklodę. Buvo iškviesti pareigūnai, kurie kaimynų teiravosi, ar šie nematė savo vaiką palikusios motinos.

Kartu su kūdikiu buvo rastas ir jo mamos raštelis. Jame atskleidžiama berniuko gimimo istorija ir piežastis, kodėl moteris vaiką apleido.

„Pagimdžiau jį viena vonioje. Jo tėtis bandė mus nužudyti. Prašau, išlaikykite jį paslaptyje ir nuvežkite į ligoninę. Jo tėtis labai pavojingas vyras. Labai apgalestauju. Bandžiau jį nuprausti ir pamaitinti“, – rašoma raštelyje.

„News 6“ butų komplekso gyventoja Althea Brown sakė, kad berniuką, jai būnant darbe, rado kaimynas.

„Man tai yra nesuvokiama. Nežinau, ar taip pasielgė kaimynai, ar kažkas, kas šią vietą pasirinko kaip išsigelbėjimą, – sakė moteris. – Kai apie tai išgirdau, gailėjausi, kad nebuvau ten. Galbūt būčiau priėmusi kūdikį. Ne įsivaikinusi, bet laikinai priglaudusi.“

Kaimynas Clive’as Petgrave’as pridūrė, kad vaiko verksmą girdėjo dar vienas butų komplekso gyventojas, tuo metu ruošęs pusryčius. Jis nusprendė išeiti pasižiūrėti, kas vyksta. Atidaręs duris jis prie kaimynės durų pamatė gulintį vaiką.

Policija mažylį nugabeno į Arnoldo Palmerio vaikų ligoninę. Gydytojai patvirtino, kad berniukas yra sveikas.

Floridoje vaiką palikti prie kažkieno durų, išskyrus tam tikras vietas, tokias kaip ligoninė ar ugniagesių gelbėtojų stotis, draudžia įstatymai. Jei bus surasta berniuko motina, jai gresia kaltinimai vaiko apleidimu.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite